Reklaminiai stendai ir stovai

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Reklaminiai stendai ir stovai

Vizualinė komunikacija yra labai paprastas ir efektyvus būdas bendrauti su potencialiais ir esamais klientais, informuoti apie prekes bei paslaugas. Pasidomėkite mūsų siūlomomais reklamos stovais, reklamos stendais, skelbimų lentomis, spintelėmis skelbimams – sukurkite optimalų informacijos skelbimo viešose erdvėse sprendimą.

Reklamos stovas – efektyvus komunikacijos įrankis

A raidės formos reklamos stovas – populiarus ir patogus būdas skelbti informacija apie paslaugas, pristatyti prekes, pozicionuojant jį šalia įėjimo į parduotuvę, kirpyklą ir pan. Aliuminio konstrukcijos reklamos stovas yra labai lengvas, todėl jį pernešti ir įnešti į vidų baigus darbus – patogu. Stovas yra pritaikytas naudojimui lauke – aliuminio konstrukcija yra nerūdijanti. Kaip alternatyvą siūlome įsigyti juodos konstrukcijos reklamos stovą. Jis pagamintas iš milteliniu būdu dažyto plieno konstrukcijos. Reklamos pozicionavimo langas pagamintas iš skaidraus plastiko, kuris užtikrina puikų reklamos stovo turinio matomumą.

Rakinamos spintelės skelbimams

Rakinama skelbimų spintelė yra ypatingai funkcionalus įrankis registratūroje ar kitoje viešoje erdvėje. Joje patogu pozicionuoti svarbią informaciją, reklamą ar anonsus. Spintelės konstrukcija apsaugos reklamos turinį nuo nusidevėjimo bei užtikrins optimalų jo matomumą. Rakinamos skelbimų spintelės idealiai tinka naudojimui mokyklose, viešose erdvėse, parduotuvėse, biuruose ir pan.

Reklamos stendas – optimalus informacijos matomumas

Reklamos stendai ir informaciniai stendai yra pritaikyti naudojimui viešbučiuose, muziejuose, kavinėse, restoranuose, mugėse, konferencijose, parodose ir t.t. Iš tiesų, juos galima naudoti absoliučiai visur, kur yra vizualinės komunikacijos poreikis. Stendas gali būti nesunkiai perstatomas į kitą vietą, kai tik tam atsiranda poreikis, pavyzdžiui: viešbutyje, prieš pusryčius, nukreipiant svečius į valgyklą. Be reklamos stendų ir stovų, AJ Produktai siūlo įsigyti skelbimų lentas, rašymo lentas, stiklines rašymo lentas, stovus popieriaus lapams – įrankius, kurie leis užtikrinta optimalią ir efektyvią vizualinę komunikaciją.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos