Prekių vežimėliai ir prekių krepšeliai

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Prekių vežimėliai ir prekių krepšeliai

Norite sukurti funkcionalią prekybos erdvę ir padėti pirkėjams patogiai nešti prekes? Galbūt Jums reikia transportavimo priemonių, kurios optimizuos darbo aplinką? Tokiu atvejus Jūs apsilankėte ten, kur reikia. AJ Produktai gamina ir parduoda krovinių ir prekių transportavimui pritaikytus vežimėlius. Mes kuriame produktus, kurie palengvina apsipirkimo ir prekių pozicionavimo procesus. Naršykite pirkinių vežimėlių kategoriją – raskite tai, ko reikia būtent Jums.

Prekių vežimėliai su krepšeliais

Siūlome įsigyti biurams ir parduotuvėms skirtus, lengvai valdomus vežimėlius su krepšeliais. Įsigykite kelis šiuos krepšelių vežimėlius, pozicionuokite juos prekybos erdvėje – palengvinkite apsipirkimo procesą. Vežimėlyje yra įrengtos vietos dviem prekių krepšeliams, todėl tai ypatingai naudingas priedas gausesnio apsipirkimo metu. Šiuos vežimėlius galima naudoti ir kaip prekių surinkimo vežimėlius ar transportavimo vežimėlius sandėlyje. Maksimali šio vežimėlio apkrova yra 60 kg., konstrukcijoje sumontuoti individualiai judantys ratukai. Pirkinių krepšelius galima įsigyti, kaip priedus, jie yra siūlomi skirtingų spalvų. Norėdami sužinoti produktų specifikacijas – spustelkite ant jų nuotraukų.

Platforminiai vežimėliai

AJ Produktai asortimente yra platus platforminių vežimėlių asortimentas. Šie vežimėliai yra skirti transportavimo užduotims daugumoje darbo erdvių. Jie puikiai tinka sodininkystės parduotuvėse ir ilgių krovinių transportavimui. Vežimėlių konstrukciją sudaro galvanizuoto plieno rėmai ir patvarios faneros platformos. Konstrukcijoje įrengti transportuojamą krovinį apsaugantys bortai. Šie vežimėliai gali būti sustumti vienas į kitą – tai taupo vietą ir optimizuoja jų sandėliavimą. Turėkite omenyje, kad vienas į kitą sustumti gali būti tik vienodo modelio platforminiai vežimėliai. Vežimėliuose sumontuoti optimalų valdymą užtikrinantys kietos gumos ratukai. Maksimali šių vežimėlių apkrova yra 250 kg.

Prekių vežimėliai

Dar vienas mūsų parduodamų vežimėlių tipas – prekių vežimėliai parduotuvėms. Jie idealiai tinka didelių ir mažų prekių pervežimui. Šių vežimėlių konstrukcija pagaminta iš galvanizuoto metalo. Viršutinė vežimėlio lentyna yra pritaikyta nedidelio svorio kroviniams, ji gali būti užfiksuojamas trijose padėtyse arba užlenkiama. Didesni ir sunkesni kroviniai pozicionuojami ant apatinės vežimėlio lentynos. Maksimali viršutinės lentynos apkrova yra 100 kg., apatinės – 300 kg. Šiuo vežimėliai sustumiami vienas į kitą. Be išvardintų transprtavimo įrenginių, AJ Produktai asortimente yra platus kitų vežimėlių pasirinkimas. Siūlome įsigyti vežimėlius su lentynomis, sandėlio vežimėlius, keltuvus ir krautuvus, mobilius tinklinius konteinerius ir tt. Naršykite produktų kategorijas – susipažinkite su dominančių prekių specifikacijomis.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos