• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Daugiau žalumos, mažiau įtampos!

Daugiau žalumos, mažiau įtampos!
Straipsnis

Dekoravimas dirbtiniais augalais yra paprastas ir prieinamas būdas interjerui pagyvinti. Tačiau, ar žinojote, kad tiek natūralūs, tiek dirbtiniai žali augalai, taip pat padeda mažinti įtampą? Darbo vietose praleidžiame didžiąją dienos dalį ir buvo įrodyta, kad augalai stipriai veikia tiek mūsų komforto pojūtį, tiek mūsų veiklos rezultatus. Toliau paaiškinsime, kaip žaluma mus veikia, ir pateiksime keletą puikių patarimų dėl dirbtinių augalų valymo ir priežiūros.

 

Yra daug priežasčių, dėl kurių darbo vietoje verta turėti dirbtinių augalų. Jie neskleidžia kvapų ir yra hipoalergeniški. Kadangi dirbtiniai augalai nevysta ir nepraranda spalvų, jie atrodo gražiai daugelį metų.

Augalai mažina įtampą

 

Augalai taip pat gali sumažinti įtampą. Tyrimai rodo, kad patalpose esantys augalai mus veikia teigiamai ir didina tiek pasitenkinimą darbu, tiek kūrybiškumą.

Anot Vašingtono valstijos universitete atlikto tyrimo, „žaliuosiuose biuruose“ dirbančių žmonių kraujo spaudimas yra mažesnis, taip pat trumpesnis reakcijos laikas ir žemesnis streso lygis, nei žmonių, dirbančių aplinkoje, kur nėra augalų. Tačiau mus veikia ne tik patalpų žaluma.

Pasak Švedijoje atlikto tyrimo, biuro darbuotojai, kurie savo darbo vietoje nemato vaizdo pro langą, jaučiasi sudirgę daug dažniau, nei biuro darbuotojai, kurie savo darbo vietoje mato lauke esančią žalumą.

Dirbtinių augalų priežiūra

 

Dirbtiniai augalai yra tvarūs, patvarūs ir jų beveik nereikia prižiūrėti. Dirbtiniams augalams nereikia dienos šviesos ar specialaus apšvietimo, todėl juos, skirtingai nuo kitų augalų, galima laikyti bet kurioje patalpos vietoje.

Naudodamiesi keletu paprastų patarimų, galėsite greitai atgaivinti savo augalus. Kartą per savaitę apdorokite augalus mažos galios, nekaršta plaukų džiovintuvo oro srove, kad išvengtumėte dulkių ir purvo. Tuomet apipurkškite augalą vandeniu ar vandens ir nedidelio kiekio muilo mišiniu ir išdžiovinkite jį. Jei būtina nuvalyti kruopščiau, augalus galima plauti duše ir išdžiovinti plaukų džiovintuvu. Venkite valyti augalus slėgio plovyklomis, nes augalo lapai gali nuplyšti arba būti pažeisti.

Šis straipsnis yra iš kategorijos: