• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Kaip palaikyti optimalią tvarką dirbtuvėse?

Kaip palaikyti optimalią tvarką dirbtuvėse?
Straipsnis

Ar Jūs turite stabilų, tvirtą ir Jūsų atliekamo atliekamo darbo reikalavimams pritaikytą darbastalį? Puiku, tuomet pusė optimalios darbo aplinkos reikalavimų jau įvykdyti. Kita pusė – bendrieji darbo erdvės poreikiai. Ar Jūsų daiktai, priemonės ir įrankiai yra pozicionuojami lengvai pasiekiamose vietose? Štai keli patarimai, kurie padės sukurti 100% darbo efektyvumą pasiekti leidžiantį darbo aplinkos įrengimo sprendimą.

 

Prie sienos tvirtinamos įrankių sienelės


Virš darbastalio paviršiaus sumontuota įrankių sienelė idealiai tinka tiems, kas pageidauja visus savo dažniausiai naudojamus įrankius ir darbo priemones laikyti lengvai pasiekiamoje ir puikiai matomoje vietoje. Galima įsigyti skirtingų išmatavimų įrankių sieneles, jos gali būti montuojamos ir horizontaliai, ir vertikaliai. Norint sukurti maksimaliai patogų sprendimą, vertėtų įsigyti įvairių įrankių bei priedų sukabinimui pritaikytus skirtingus kabliukus bei laikiklius.

 

Mobilios įrankių sienelės


Ar darbo metu dažnai keičiate darbo vietą? Vienas iš funkcionaliausių Jūsų pagalbininkų yra mobili įrankių sienelė. Šią sienelę galima lengvai perstumti į reikiamą vietą. Be to, tai vietą taupantis sprendimas, nes nenaudojama įrankių sienelė gali būti pastatyta nuošaliau, prie sienos ir pan. Galbūt, darbo metu Jūs naudojate labai daug įrankių ir priemonių? Tuomet Jums pravers itin tvirtos konstrukcijos dvipusė, mobili įrankių sienelė.

 

Skirtingos paskirties vežimėliai


Be mobilių įrankių sienelių, siūlome įsigyti ir kitas mobilias darbo priemones. Mūsų asortimente yra didelis dirbtuvių vežimėlių ir vežimėlių su lentynomis pasirinkimas. Šie vežimėliai pasižymi itin dideliu patvarumu bei tvirtumu, jie pritaikyti intensyviam naudojimui specialios paskirties darbo aplinkose. Šiuose vežimėliuose įrengti patogūs ir talpūs daiktų saugojimo elementai. Didelė maksimali vežimėlių konstrukcijos apkrova, daro juos tinkamais transportavimo darbų atlikimui.

 

Tvirtos metalinės spintos


Ar yra būtinybė įrankius, įrangą ir kitus daiktus laikyti saugiai – užrakintus? Klasikinės metalinės spintos suteikia tokį sprendimą. Galima rinktis skirtingo dydžio bei interjero spintas. Milteliniu būdu dažytos konstrukcijos spintos pasižymi patvarumu ir yra atsparios dėvėjimuisi. Esant poreikiui, galima įsigyti papildomas lentynas ir kitus priedus.

 

Sukomplektuotos spintos


Ar darbo aplinkoje yra poreikis tvarkingai saugoti smukias detales, didelį kiekį nedidelių daiktų ir pan.? Tokiam poreikiui patenkinti labiausiai tiks saugojimo spintos komplektas. Spintos komplektuojamos su praktiškais stalčiais arba plastikinėmis saugojimo dėžutėmis – tai efektyvus smulkių dalių bei detalių saugojimo sprendimas. Maža to, šios spintos yra pritaikytos intensyviam naudojimui specialios paskrties darbo aplinkose.

 

Mix – maksimali talpa


Jeigu darbo erdvėje yra poreikis didelio kiekio daiktų saugojimui – verta rinktis universalias ir lengvai pritaikomas stelažų sistemas. Mix – tai labai stabili, tvirta, iš lakštinio plieno konstrukcijos pagaminta stelažų sistema. Ši stelažų sistema gali būti didinama, priklausomai nuo pasikeitusių poreikių. Maža to, Mix stelažai gali būti atviri, dalinai atviri arba uždari. Esant poreikiui, stelažo sistemą galima tobulinti sumontuojant stalčių modulius bei papildomas lentynas. Galima rinktis skirtingo aukščio, pločio bei gylio stelažų sekcijas.

 

Susiję produktai
Mix stelažas, bazinė dalis, 1740x1000x400 mm
Mix stelažas, bazinė dalis, 1740x1000x400 mm
Kodas: 27221
 • Uždaras daiktų saugojimo sprendimas
 • Reguliuojamo aukščio lentynos
 • Rankiniu būdu reguliuojamos kojos
Vežimėlis su 2 lentynomis, 620x425mm
Vežimėlis su 2 lentynomis, 620x425mm
Kodas: 20709
 • Idealiai tinka lengviems daiktams
 • Ergonomiškas dizainas
 • Su atlenkiamomis kopėčiomis
Įrankių vežimėlis, 1700x650x600mm
Įrankių vežimėlis, 1700x650x600mm
Kodas: 290039
 • Mobilus įrankių saugojimas
 • Dvi lentynos
 • Perforuota plieno konstrukcijos spinta

Šis straipsnis yra iš kategorijos: