• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Kaip įrengti ergonomišką dirbtuvę?

Kaip įrengti ergonomišką dirbtuvę?
Straipsnis

Pasikartojantys veiksmai ir nepatogi laikysena dirbtuvėse bei pramonės sektoriuose lemia tai, kad su skeleto ir raumenų sutrikimais (ang. Musculoskeletal Disorder (MSD)) susijusios traumos yra dažna ilgalaikių nedarbingumo atostogų priežastis. Todėl svarbu tokias darbo vietas įrengti ergonomiškai. Sumažinkite pasikartojančių traumų dėl nuolatinio raumenų įsitempimo riziką ir užtikrinkite produktyvesnę darbo dieną naudodamiesi jūsų darbo pobūdžiui pritaikytais baldais.

 

Darbastaliai. Pasirinkus reguliuojamo aukščio darbastalį, bus lengviau pasirinkti darbui tinkamą aukštį. Esama net specialių pakavimo ir surinkimo stalų, kuriuose viskas, ko gali prireikti surinkimo ar pakavimo metu, yra jums po ranka.

 

Reguliuojami monitorių ir dokumentų laikikliai. Ar ant jūsų darbastalio yra monitorius, o gal ant jo laikote tam tikrus dažnai naudojamus dokumentus? Įrenkite savo darbo vietoje reguliuojamą monitorių arba dokumentų laikiklį.

 

Darbo vietos kilimėliai. Darbo vietoje naudojami kilimėliai turi būti lengvai valomi ir atsparūs išsiliejusiai alyvai, riebalams ir cheminėms medžiagoms. Ergonomiškas darbo vietos kilimėlis mažina nugaros raumenims stovimo darbo metu tenkantį krūvį.

 

Dirbtuvių kėdės. Dauguma šiuolaikinių dirbtuvių kėdžių turi ergonomiškai suprojektuotą atlošą ir sėdimąją dalį, todėl užtikrinama puiki juosmens srities atrama ir palengvinamas jai tenkantis krūvis. Geros kėdės sėdėjimo kampą galima keisti, todėl jūs galite reguliuoti savo sėdimąją padėtį. Jei darbo metu tenka dažnai keisti padėtį tarp sėdimosios ir stovimosios, yra sukurtos specialios kėdės, sudarančios sąlygas lengviau atlikti judesį, atliekamą pereinant iš sėdimosios padėties į stovimąją.

 

Dirbtuvių suoleliai. Pramoniniai suoleliai yra puiki alternatyva tradicinėms dirbtuvių kėdėms ir tinka vykdyti užduotims, kurias atliekant reikia pritūpti arba pasilenkti. Suolelis padeda apsaugoti jūsų nugarą, kelius ir kulkšnis. Prie tokių suolelių dažnai įrengiamos lentynos įrankiams, veržlėms ir varžtams, todėl viskas, ko jums gali prireikti, visuomet yra po ranka.

 

Darbo vietos apšvietimas. Prastas apšvietimas yra dažna galvos skausmo ir akių nuovargio priežastis. Investuokite į gerą darbo vietos apšvietimą su reguliuojamais šviestuvais, kurie sudaro sąlygas darbuotojams tiksliai nukreipti šviesą ten, kur jos reikia. Tam tikros darbo vietos apšvietimui naudojamos lempos turi tam tikroms spalvoms pritaikytą temperatūrą, kad spalvos ir detalės būtų perteikiamos kuo tiksliau.

 

Įrankių sienelės. Naudodamiesi įrankių sienelėmis, sieniniais tvirtinimo bėgiais ir montavimo laikikliais, jūs visuomet galėsite puikiai matyti turimus įrankius. Jums nereikės versti dėžių ar susilenkus raustis stalčiuose, kad rastumėte tai, ko ieškote. 

Susiję produktai
Kilimas dirbtuvėms Support, 950 x 650 mm, pilkas
Kilimas dirbtuvėms Support, 950 x 650 mm, pilkas
Kodas: 25053
  • Gerina kraujo apytaką
  • Sausoms darbo erdvėms
  • Poliuretanas