• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Mūsų gamyklos – mūsų produkcijos kokybės garantija

Mūsų gamyklos – mūsų produkcijos kokybės garantija
Straipsnis

Gaminio kokybė užtikrinama gamybos proceso kontrolės metu. Daugiau, nei trečdalis siūlomų produktų yra gaminami mūsų pačių gamyklose – Lenkijoje ir Slovakijoje. Būtent šiose gamyklose mes gaminame biuro baldus, darbastalius, stelažus, rubų spinteles. Visa tai darome tam, kad Jūs galėtumėte sukurti patogesnes darbo vietas sau ir savo kolegoms.

 

Visiška gamybos proceso kokybės kontrolė


Mūsų pačių gaminama produkcija – mūsų verslo kocepcijos ir strategijos pagrindas. Prieš tam tikrą laiką, priėmėme sprendimą, kad dalį siūlomos produkcijos mes gaminsime patys. Tai leidžia mums pilnai kontroliuoti produktų kūrimo ir gamybos procesus – nuo rinkos poreikių analizės iki galutinio produkto ir tiekimo. Būtent tai, kad produktus kuriame ir gaminame patys, mums leidžia kurti ir išlaikyti savo pačių stilių bei gaminti rinkos bei individualius užsakovų poreikius atitinkančią produkciją.

Dvi gamyklos – svarbiausių vaidmenų atlikėjos


Savo pačių gamyklose produktus gaminame nuo 1990 metų. AJ Produktai gamykla Redzikowo miestelyje šalia Gdansk, Lenkijoje, gamina produktus iš medienos. Būtent šioje gamykloje gimsta mūsų stalai, spintos, stalčių spintelės, lentynos, konferenciniai stalai ir valgyklų bei valgomųjų baldai. Kitoje gamykloje, Trnava miestelyje, Slovakijoje, mes gaminamo gaminius iš lakštinio metalo – persirengimo ir rūbų spinteles, saugojimo spintas bei stelažus. Abi gamyklos pagamina iki trečdalio mūsų siūlomos produkcijos asortimento.

Į kokybę orientuotas gamybos procesas


Mūsų produktus kuria mūsų pačių dizaino departamento komanda, o tai reiškia, kad dizaineriai geba sukurti produktus, kurie tiktų ne tik rinkai, bet ir mūsų gamykloms. Kiekviena dėlionės detalė yra atidžiai analizuojama, o kiekvienas veiksmas – kruopščiai planuojamas, tik taip mes galime pasiekti savo užsibrėžtų tikslų ir užtikrinti maksimalią gaminamos produkcijos kokybę. Nulatinė kokybės kontrolė ir analizės procesų tobulinimas – pagrindiniai gamybos proceso veiksniai. Abi mūsų gamyklos sertifikuotos pagal ISO 9001.

Kruopščiai ir atsakingai parinktos medžiagos


Mūsų gamyklose sumontuota naujausia įranga bei naudojami patys moderniausi įrankiai. Kiekviena tiekėjų pristatyta medžiaga yra atidžiai tikrinama ir privalo atitinkti mums reikalingas specifikacijas. Tiekėjus renkamės ypatingai atsakingai – atsižvelgdami į medžiagų tiekimo pajėgumus bei punktualumą. Maža to, visi be išimties tiekėjai privalo laikytis mūsų tvarumo politikos ir mūsų nustatyto veiklos ir elgesio kodekso. Jei tik įmanoma, gamybai visada naudojame atsinaujinančias ir perdirbamas medžiagas, žaliąjjį plieną bei FSC sertifikuotą medieną.

Kokybiškas laikas darbe


Savo gamyklų valdymas ne tik leidžia mums kontroliuoti produkcijos gamybos procesus, bet ir suteikia pranašumą vykdant medžiagų bei produkcijos užpirkimus. Mes puikiai suprantame gamybos procesus, todėl puikiai žinome kokius tiksliai reikalavimus turi atitikti mūsų tiekėjai ir jų tiekiamos medžiagos.

 

Viso to rezultatas: platus Jūsų ir Jūsų kolegų darbo dienas kokybiškesnėmis darančių produktų asortimentas.

 

Šis straipsnis yra iš kategorijos: