• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Paverskite valgomąjį kūrybiška vieta

Paverskite valgomąjį kūrybiška vieta
Straipsnis

Valgomasis ar priešpiečių kambarys darbe vaidina svarbų vaidmenį. Prie stalo Jūs būsite artimesni kolegos, apie darbą kalbėsite labiau atsipalaidavę ir mąstysite naujais būdais. Tai nėra neįprasta - daug naujų kūrybinių idėjų kyla prie kavos puodelio, atsipalaiduojant nuo sunkių darbų. Kitaip tariant, verta pažvelgti giliau, kai ateina metas įsirengti valgomąjį.

– Verta pradėti nuo darbovietės, kurioje yra valgomasis, pobūdžio. Ar tai dirbtuvės, ar biuras? – klausia Hans Sepers, AJ Produktai pirkimų vadybininkas.

Biuro aplinkoje audiniu aptrauktos kėdės gali tikti, bet kitokiose darbovietėse reikia patvaresnių ir lengvai nuvalomų baldų. Kėdės su medine, laminato ar dirbtinės odos sėdimąja dalimi yra ir praktiškos, ir higieniškos.

– Puikiai tinka ir viena ant kitos sudedamos kėdės, kurias galima pastatyti prireikus papildomų vietų ir lengvai patraukti valant, – sako Hans.

Lengva valyti ir praktiška

Dar prieš įsigyjant baldus valgomajam verta apgalvoti, kaip jie bus valomi. Kėdės, kurias galima uždėti ant stalo, ir valgomasis stalas su lenkta atrama padarys darbą lengvesnį ir labiau ergonomišką tam, kuris yra atsakingas už švarą.

Valgomąjį stalą Hansas pataria rinktis truputį platesnį.

– Dažniausiai sakau, kad reikia turėti 700 mm ar 800 mm pločio stalą, kad valgant nebūtų ankšta, – sako jis.

Ką pasirinksite, žinoma, yra skonio reikalas, bet paprastai siūlomi stalviršiai iš laminato – jie daug patvaresni už faneros stalviršius.

Išdrįskite laužyti stereotipus

Spalvos ir formos padeda sukurti gyvą aplinką. Taip pat gali būti naudinga suderinti didelius ir mažesnius stalus, sėdimas vietas su aukštais ir žemais stalais bei kėdėmis. Ir kiek sulaužyti taisykles nėra blogai.

– Keletas aukštų stalų be kėdžių suteikia progą stovėti ir gerti kavą ar papietauti. Tai gali būti gera alternatyva tiems, kurie likusią darbo dienos dalį sėdi. Kūnui reikia keisti padėtį, be to, valgomajame bus dinamiška, – teigia Roger Evertsson, AJ Produktai pirkimų vadybininkas.

Audiniai slopina garsą ir suteikia jaukumo

Geras valgomasis suteikia progą ir bendravimui, ir privatumui. Poreikiai yra skirtingi priklausomai nuo to, ar darbuotojai sėdi biure atskiruose kabinetuose, ar visas dienas dirba šalia vienas kito. Sukūrus atskiras erdves valgomajame pasitelkiant skirtingų rūšių sėdimas vietas galima sukurti namų atmosferą. Įvairių formų audiniai ir veltinio plokštës irgi puikiai pritaikomos – jos slopina trikdančius garsus ir gali būti panaudotos kaip pertvaros didesniame valgomajame.

– Audiniai suteikia šiltumo ir jaukumo ir tuo pat metu padalina erdvę, – sako Roger.

Susiję produktai
Baro stalas Bianca, juoda/aliuminio lakuota, 700 x 700 mm
Baro stalas Bianca, juoda/aliuminio lakuota, 700 x 700 mm
Kodas: 120812
 • Medžio rašto stalviršis
 • Aukšto slėgio laminatas
 • Galima naudoti sėdint ir stovint
8 sulankstomi stalai + vežimėlis, 1830x760mm, juoda/balta
8 sulankstomi stalai + vežimėlis, 1830x760mm, juoda/balta
Kodas: 116491
 • 8 stalai
 • Patogu transportuoti
 • Patogus sandėliavimas
Mažasis valgomojo komplektas, pilkas audinys/beržas, 800 x 1200 mm
Mažasis valgomojo komplektas, pilkas audinys/beržas, 800 x 1200 mm
Kodas: 124352
 • Viena į kitą sudedamos kėdės
 • Paminkštinti sėdynė ir atlošas
 • Tvirtas, beržo laminato stalviršis

Šis straipsnis yra iš kategorijos:

"Keletas aukštų stalų be kėdžių suteikia progą stovėti ir gerti kavą ar papietauti. Tai gali būti gera alternatyva tiems, kurie likusią darbo dienos dalį sėdi."
Roger Evertsson
Roger Evertsson AJ Produktai pirkimų vadybininkas.