• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Triukšmo mažinimas mokykloje ir darželyje

Triukšmo mažinimas mokykloje ir darželyje
Straipsnis

Skardžių garsų kupina ir triukšminga aplinka yra dažna problema daugelyje mokyklų. Kai kurie darželiai, mokyklos nurodo maždaug 70 decibelų vidutinį triukšmo lygį, kuris prilygsta daugumos sandėlių aplinkos triukšmui. Dėl šios priežasties vaikai tampa išsiblaškę, jiems sunkiau susikaupti ir mokytis. Sumažinkite triukšmą ir pagerinkite mokyklos garsinę aplinką naudodamiesi toliau pateiktais naudingais patarimais.

 

Be garsą slopinančių produktų, tokių kaip pertvarų plokštės, tekstilė ir garsą sugeriančios medžiagos, naudojimo, yra ir praktinių priemonių, kurias galite pritaikyti siekdami sukurti geresnę garsinę aplinką mokykloje. Pavyzdžiui, silpnesnis patalpų apšvietimas yra veiksmingas būdas vaikų ir mokinių balsų garsumui prislopinti. Šiek tiek sumažintas apšvietimas dažnai lemia žemesnį balso toną, nes silpnesnė šviesa suteikia atsipalaidavimo ir ramybės pojūtį. Kai įmanoma, suskirstykite mokinius į mažesnes grupes. Tiek vaikams, tiek suaugusiesiems mažesnėje grupėje nereikia kelti balso, siekiant būti išgirstiems.

Suteikite vaikams žinių apie garsus

 

Dar vienas geras patarimas, siekiant sumažinti garso lygį, yra planuoti veiklą lauke. Triukšmingi žaidimai ir užsiėmimai tampa ne tokie trikdantys, kai jie vyksta lauke. Eiti į „garsų pasivaikščiojimus“ ir klausytis, kada ir kokiu būdu garsas tampa trikdančiu, yra geras būdas mažiems vaikams pedagogiškai pateikti žinias apie garso lygius. Išmokykite vaikus judėti tyliai, kalbėkite apie garsus ir klausykitės tiek trikdančių, tiek malonių garsų.

Šis straipsnis yra iš kategorijos: