• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 7 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Biuras ir konferencijų salė

Atraskite mūsų siūlomas baldų serijas

Biuras ir konferencijų salė

 

AJ Produktai jau daugiau nei 40 metų kuria, gamina ir tobulina biuro bei konferencijų baldus ir priedus. Mūsų tikslas - sukurti patogius, individualius kliento poreikius atitinkančius produktus, kurie palengvins Jūsų darbo užduotis, o kiekvieną darbo dieną padarys patogesne.


 

Biuras


Viena pagrindinių AJ Produktai veiklos krypčių – funkcionalūs, patogūs ir maksimaliai praktiški biuro baldai. Biuro baldų asortimentas: stacionarūs biuro stalai, reguliuojamo aukščio stalai, ergonomiškos ir patogios biuro kėdės bei įvairios daiktų saugojimo spintos, spintelės bei lentynos.


Biuro priedai ir kita įranga


Biuro priedai – neatsiejama funkcionalaus biuro interjero dalis. Pasirinkus tinkamus biuro priedus, darbo užduotis atliksite patogiau, greičiau, efektyviau ir produktyviau. Biuro priedų asortimentas: biuro šiukšlių dėžes, darbo vietos aksesuarai, darbo vietos kilimėliai, monitorių laikikliai, pakojos, biuro laikrodžiai, rašymo lentos, skelbimo lentos, biuro šviestuvai bei kanceliarinės prekės.

 

Konferencijoms


Neatsiejama kiekvieno biuro veiklos dalis – konferencijos, susirinkimai ir posėdžiai. AJ Produktai siūlo ypatingai funkcionalius konferencijų baldus ir konferencijų priedus. Konferenciniai stalai, konferencijų kėdės, rašymo lentos, skelbimų lentos – tai tik keli didelio asortimento produktai.

 

Lauko baldai


Verslo struktūros poilsio zonos – svarbi įmonės funkcionavimo sudedamoji. Tinkamai įrengtos lauko poilsio zonos ir funckcionalūs priedai padės įmonės darbuotojams jaustis patogiai. Lauko baldų komplektai, lauko suoliukai, parasoliai, skėčiai, dviračių stovai ir dviračių pastogės – tai funkcionalios lauko erdvės priedai.

 

Parduotuvių baldai


Praktiški ir tvirti parduotuvių stelažai, ekspozicinės lentynos ir ekspoziciniai stovai, reklaminiai stendai, prekių vežimėliai, prekių krepšeliai ir įvairūs priedai – būtiniausi produktai parduotuvėms. Mūsų asortimente rasite viską, ko reikia darniai Jūsų prekybos veiklai užtikrinti.

 

Saugyklos


Kiekvienoje įmonėje yra vertingų daiktų: asmeniniai darbuotojų daiktai, įmonės dokumentai, įranga ir pan. Jie privalo būti apsaugoti ne tik nuo vagystės, tačiau ir nuo galimo gaisro. AJ Produktai siūlo daiktų apsaugą užtikrinančius biuro baldų modulius: ungniai atsparios spintos, padidinto saugumo spintos, seifai, kompiuterių saugojimo spintos ir įrangos saugojimo spintos.