• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 7 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Konferencijoms, susirinkimams, posėdžiams

Atraskite mūsų siūlomas baldų serijas

Konferencijų baldai, konferencijų stalai ir konferencinės kėdės


Konferencijos, susirinkimai, posėdžiai – neatsiejamos kiekvienos darbo dienos dalys. Šie procesai negali vykti efektyviai ir produktyviai, jei jiems skirtos patalpos bei erdvės yra įrengtos netinkamai.
Patogūs, funkcionalūs ir universalūs konferenciniai baldai – maksimalaus rezultato garantas.

 

Konferenciniai stalai


Dideli, patogūs ir labai patvarūs konferencijų stalai padės Jums sukurti tinkamą posėdžių ir susirinkimų erdvę. AJ Produktai siūlo įvairių modelių konferencinius stalus, kuriuos nesunkiai pritaikysite savo biure. Laivo formos, stačiamapiai ar ovalo formos stalai – rinktis Jums.


Konferencinės kėdės


Konferencijos ir posėdžiai dažnai trunka ilgai, todėl šiems renginiams yra būtinos patogios sėdimos vietos. Mūsų siūlomame asortimente rasite didelį konferencijoms skirtų kėdžių pasirinkimą. Galite rinktis konferencines kėdes su medžiaginiu arba dirbtinės odos apmušalu, standartinio ir unikalaus dizaino kėdžių modelius, konferencijų kėdes su ratukais arba tinkliniu atlošu. Didelis siūlomų spalvų ir dizaino asortimentas leis nesunkiai rasti būtent Jūsų biurui tinkančias kėdes.

 

Poilsio baldai


Siekiant tinkamai atlikti darbo užduotis – poilsis ir petraukėlės yra būtinos. Tinkamai įrengtos ir funkcionalios biuro poilsio erdvės padidins darbuotojų produktyvumą ir atliekamo darbo efektyvumą. AJ Produktai siūlo didelį biuro poilsio erdvėms skirtų baldų pasirinkimą: laukiamojo kėdės, laukiamojo foteliai, laukiamojo sofos, kavos staliukai, kavos staliukai su lentynomis ir t.t.