Šiušlių maišų laikikliai

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Šiušlių maišų laikikliai

Šiukšlių maišų laikikliai – efektyvūs aplinkos priežiūros sistemos priedai, kurie padeda sutaupyti laiko bei palaikyti tinkamą biuro, sandėlio ar kitos darbo erdvės švarą. Stovai šiukšlių maišams optimizuoja patalpų priežiūros procesus ir atliekų tvarkymą. Tiesiog meskite į šiukšlių maišą atliekas, o stovas pasirūpins, kad tai padaryti būtų patogu.

Šiukšlių maišų stovai

AJ Produktai asortimente yra didelis stovų šiukšlių maišams pasirinkimas. Dauguma siūlomų stovų yra su ratukais – taip sukuriamas mobilus atliekų tvarkymo sprendimas. Ratukai palengvina ne tik šiukšlių maišo ištuštinimą bet ir stovo transportavimą iš vienos vietos į kitą. Vietoje to, kad neštumėte sunkų šiukšlių maišą rankose, jį patogiai, lengvai ir gretai pervežkite naudodami mobilų šiušlių maišo stovą. Be to, galima įsigyti cinkuotos konstrukcijos stovus su dangčiais, kurie neleidžia nemaloniems atliekų kvapams patekti į aplinką. Taip sukūriama ne tik estetiškai geriau atrdodanti aplinka, bet ir padidinamas aplinkos higienos lygis.

Kelių šiukšlių maišų laikikliai

Kelių šiukšlių maišų laikikliai yra su dviem arba trimis skyriais – tai optimizuoja atliekų rūšiavimo procesą. Šie stovai idealiai tinka darbo erdvėms, kuriose atliekų rūšiavimas yra privalomas. Visgi, laikikliai puikiai pasitarnaus ir biuruose bei kitose verslo aplinkose. Skirtingų spalvų skyriai, siekiant maksimalaus atliekų rūšiavimo proceso aiškumo, gali būti papildomai sužymėti etiketėmis su atliekų simboliais. Nenaudojamas laikiklis gali būti sulankstytas, taip jis užima labai nedaug vietos sandėliuojant. Be aukščiau išvardintų produktų, siūlome įsigyti 3-in-1 vežimėlį, kuris patenkins net kelis darbo vietos poreikius. Vežimėlis tarnauja ne tik, kaip šiukšlių maišo laikiklis, tai ir praktiškas bei patogus įrankis dėžių bei kitų daiktų transportavimui. Kuomet vežimėlis yra nenaudojamas daiktų transportavimui, jį galima naudoti, kaip 125 litrų tūrio šiukšlių maišo stovą. Maksimali vežimėlio apkrova 100 kg., todėl jį tinka naudoti sandėliuose ir pan. Naršykite kitas aplinkos apsaugos kategorijas ir susipažinkite su mūsų siūloma produkcija: šiukšlių konteineriais, valymo reikmenimis, šiukšlių maišais ir t.t.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos