Atliekų konteineriai

Atliekų rūšiavimas

Kaip optimizuoti atliekų rūšiavimą?

Skaityti straipsnį

Atliekų konteineriai

Atliekų tvarkymas lauko erdvėse yra sudėtinga užduotis, ypač kalbant apie verslo aplinkas, mokyklas, parkus, gatves ir pan. Didžiausi sunkumai atsiranda didelio intensyvumo viešose erdvėse, kuriose atliekų kiekis yra itin didelis. Šiukšlių dėžės, mobilios šiukšlių dėžės, atliekų konteineriai ir atliekų rūšiavimo konteineriai yra produktai, kurie leidžia optimizuoti atliekų surinkimo, rūšiavimo bei tvarkymo procesus. Ieškote aukštos kokybės ir aplinkai draugiškų atliekų tvarkymo sprendimų? Tuomet, Jūs esate ten, kur reikia. AJ Produktai gamina bei parduoda funkcionalius, patikimus ir ilgaamžius atliekų tvarkymo produktus. Naršykite produktų kategorijas ir raskite būtent tai, ko reikia Jums.

Klasikiniai atliekų konteineriai su ratukais

Siūlome įsigyti ergonomiško dizaino, itin patogius naudoti, talpius ir labai tvirtus atliekų konteinerius su ratukais. Konteinerius lengva ir patogu perstumti naudojantis patogia konstrukcijos rankena. Šiukšlių dėžių konstrukcijoje sumontuoti tvirti guminiai ratukai, kurie užtikrina jų mobilumą. Visiškai nesvarbu, kokia yra danga – konteinerį perstumsite ir asfaltu, ir smėliu, ir žeme. Šiukšlių konteinerio dizainas užtikrina patogų ir greitą jų ištuštinimą. Konteineriai atitinka AFNOR standartą ir yra pagaminti iš UV spinduliams atsparaus HDPE. Skirtingų spalvų atliekų konteineriai leis optimizuoti atliekų rūšiavimo bei tvarkymo procesus.

Atliekų konteineriai

Naudojimui lauko sąlygomis pritaikyti atliekų konteineriai. Šie konteineriai yra skirti didelio kiekio atliekų saugojimui ir rūšiavimui verslo aplinkose bei viešose erdvėse. Konteineriai užtikrins, kad visos atliekos bus saugomos, tvarkomos ir rūšiuojamos tinkamai. Keli konteinerių modeliai yra su angomis popieriui, apvaliomis angomis skardinėms ir buteliams. Galima pasirinkti atliekų konteinerius su atliekų rūšiavimą palengvinančiais skirtingų spalvų dangčiais. Šiuos konteinerius gaminame iš ypatingai tvirto, patvaraus bei ilgai tarnaujančio plastiko.

Lauko šiukšlių dėžės

Jūsų darbo erdvėje yra zona, kurioje kaupiasi didelis kiekis atliekų? Tuomet geriausias sprendimas Jums – lauko šiukšlių dėžės. Vienas iš populiariausių modelių pagamintas iš medžio rašto imitacijos plastiko. Šios klasikinio dizaino šiukšlių dėžės idealiai tinka terasose, parkuose, rūkyklose ir pan. Medžiaga iš kurios pagamintos šios šiukšlių dėžės yra patvari, atspari blogiems orams ir labai lengvai valoma. Viršutinė šiukšlių dėžių konstrukcijos dalis pagaminta dažyto lakštinio plieno. Šiukšlių dėžėse įrengti išimami - vidiniai galvanizuoto plieno konstrukcijos konteineriai. Be to, mes siūlome įsigyti šiukšlių dėžėms skirtus priedus, tokius, kaip dangčius, šiukšlių maišus, betoninius pagrindus ir pan. Naršykite produktų kategorijas ir sužinokite daugiau apie mūsų siūlomą produkciją.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos