Valymo įranga

Ideali rūbinė

Kaip tinkamai įrengti persirengimo kambarį?

Skaityti patarimus

Valymo įranga

AJ Produktai asortimente rasite didelį valymo reikmenų, valymo įrankių ir valymo priedų pasirinkimą. Mes parduodame ir profesionalams skirtus produktus, ir produktus, kurie tinka naudojimui namuose. Galima įsigyti komerciniam ir namų valymui skirtus, patogius, tvirtus ir funkcionalius valymo vežimėlius, valytojo vežymėlio rinkinius ir t.t. Mes siūlome sprendimus, kurie leis palaikyti optimalią tvarką bei švarą biuruose, sandėliuose, gamyklose, dirbtuvėse ir namuose.

Kietas grindų dangas valykite lengvai naudodami valymo mašinas

Rankiniu būdu valdomos valymo mašinos leidžia palaikyti didelių erdvių ir net lauko aplinkų švarą. Šio tipo valymo mašinos, didelės apimties valymo darbus padeda atlikti itin greitai. Jos idealiai tinka gamyklų erdvių, dirbtuvių, sandėlių bei kitų darbo aplinkų valymui. Maža to, šios valymo mašinos lengvai surenka lauke esančius nešvarumus, tokius, kaip dulkes, lapus, smėlį, akmenukus bei žvyrą. Mašinos priekinėje dalyje sumontuoti besisukantys, reguliuojamo aukščio šepečiai – tokia konstrukcija leidžia patogiai išvalyti patalpų kampus. Šepečiai nukreipia nešvarumus į valymo mašinos konstrukcijoje esantį konteinerį.

Optimizuokite komercinius valymo darbus naudodami valymo vežimėlį

Pilnai sukomplektuotas valymo vežimėlis arba valytojo vežimėlis, leidžia optimizuoti ir palengvinti visus valymo darbus. Skirtingos komplektacijos ir skirtingų tipu valymo vežimėliai yra pritaikyti skirtingoms darbo aplinkoms. Siūlome įsigyti ir lauko erdvėms valyti skirtus valytojo vežimėlius. Valymo vežimėliai su šluoste ir kibiru yra skirti efektyviam grindų valymui erdvėse, kuriose yra aukšti higienos reikalavimai – virtuvės, ligoninės ir pan.

Įsigykite valymo reikmenis ir ne tik

AJ Produktai – visų darbo vietoms reikalingų produktų platintojas. Pas mus rasite ne tik valymo reikmenis, tačiau ir popierių bei popieriaus dozatorius. Be to, mes parduodame ir šluostes visų rūšių grindims. Be valymo vežimėlių, mūsų asrotimente rasite ir didelį šiukšlių dėžių ir atliekų konteinerių pasirinkimą. Šie produktai leis palaikyti optimalią darbo aplinkų tvarką. Naršydami produktų kategorijas, rasite ir biuro šiukšlių dėžes bei išverčiamus atliekų konteinerius. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos