Šiukšlių maišai

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Šiukšlių maišai

Kiekvienoje darbo vietoje yra būtinas tinkamas atliekų tvarkymo sprendimas. Tik toks sprendimas leis sukurti patogią, švarią ir funkcionalią darbo aplinką. AJ Produktai asortimente yra didelis šiukšlių maišų, atliekų konteinerių, šiukšlių dėžių, stovų šiukšlių maišams ir kitų aplinkos tvarkymo produktų pasirinkimas. Šiukšlių maišai yra siūlomi skirtingų dydžių, skirtingo patvarumo, skirtingo tūrio bei funkcionalumo. Naršykite produktų kategorijas ir susiraskite Jūsų individualius poreikius atitinkančius atliekų tvarkymo produktus.

Buitinių šiukšlių maišai

Juodos spalvos šiukšlių maišai yra skirti kasdieniam atliekų tvarkymui darbo vietose. Šie šiukšlių maišai pagaminti iš 100% sudėties polietileno plastiko. Galima rinktis ir skirtingų spalvų šiukšlių maišus. Skirtingo tūrio maišus lengva pritaikyti skirtingoms šiukšlių dėžėms ir atliekų konteineriams. Kilus klausimams – susiekite su mūsų pardavimų skyriumi.

Atliekų rūšiavimas

Skirtingo tipo, spalvų, bei dydžių šiukšlių maišų naudojimas optimizuoja atliekų rūšiavimo procesus. Mūsų asortimente rasite šiukšlių maišus, kurie yra pritaikyti šlapioms atliekoms, popieriaus atliekoms. Galima įsigyti ir sustiprintos konstrukcijos šiukšlių maišus aštrioms bei sunkioms atliekoms. Šlapių atliekų maišai yra skirti naudojimui ligoninėse ir valgyklose. Šie šiukšlių maišai gali būti pastatyti vertikaliai – tam nereikalingas laikiklis. Išorinė šiukšlių maišo dalis pagaminta iš biologiškai dalaus popieriaus, o vidinė – iš polietileno. Sustiprintos konstrukcijos šiukšlių maišai taip pat pagaminti iš biologiškai dalaus popieriaus. Ant šiukšlių maišų esantys lipdukai bei rašalas yra maksimaliai saugūs ir nekenksmingi aplinkai. Ypatingai tvirti šiukšlių maišai yra skirti sunkioms, aštrioms ir statybinėms atliekoms Šie šiukšlių maišai yra atsparūs perdūrimui ir neplyšta, jie pagaminti iš 100% sudėties LDPE. Spustelkite ant Jus dominančio produkto nuotraukos – susipažinkite su specifikacijomis.

Palaikykite atliekų konteinerių švarą

Į atliekų konteinerį ar šiukšlių dėžę įdėtas tinkamas šiukšlių maišas, Jums sutaupys daug laiko ir palengvins konteinerio valymo ir plovimo procesus. Ypatingai didelio tūrio šiukšlių maišai gali būti idedami į didžiuosius atliekų konteinerius. Tokio tipo šiukšlių maišai yra pagaminti iš itin storo polietileno. Be aukščiau aprašytų šiukšlių maišų, pas mus galite įsigyti šiukšlių maišų stovus, biuro šiukšlių dėžes ir kitus aplinkos priežiūrai skirtus produktus.