• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Nuo koncepcijos iki aukščiausios kokybės produkto

"AJ produktai" fabrikai
Straipsnis

Ar žinojote, kad mes didelę dalį baldų gaminame patys? Modernūs AJ Produktų fabrikai Lenkijoje ir Slovakijoje gamina biuro baldus, rūbų ir persirengimo spintas, stalus, stelažus ir dar daugiau!
– Mūsų pačių produkcijos gamyboje, mes stebime visą procesą nuo koncepcijos projektavimo iki galutinio produkto patys, todėl galime užtikrinti itin aukštą gaminių kokybę už gerą kainą, sako Göran Holmström, gamyklų vadovas.

 

Gamykla Lenkijoje, Slupske, Redzikowo vietovėje, netoli Baltijos jūros kranto, gamina AJ produktų medinių baldų asortimentą. Naujai pastatytoje gamykloje (2012 metais), gaminamos ne tik medinės biuro spintelės, spintos, mokykliniai stalai, bet ir baldai valgykloms bei konferencijoms. Turėti tokį gamybos fabriką įmonei labai daug reiškia.
– Savo gamybos fabrikų turėjimas mums suteikia lankstumo – užtikrindami gerą susisiekimą ir greitą prekių pristatymą visoje Europoje, mes nesandėliuojame daug produktų, paaiškina Göran Holmström.

Nuolatinis vystymasis

Tam, kad savo klientams pateiktų atsinaujinusį ir naujais produktais papildytą katalogą, AJ produktai nuolat jį tobulina ir papildo. Glaudaus dizaino ir kitų skyrių įmonėje bendradarbiavimo dėka gimsta naujas baldų asortimentas.
– Dizaineriai pateikia savo puikias idėjas mums, o mes vystome prototipus. Mes nuolat stengiamės pridėti naujų funkcijų, kad mūsų produktai būtų vis geresni ir ergonomiškesni, sako Göran Holmström.

Ilgametė patirtis

Antroji gamykla Trnavoje, Slovakijoje, jau 25 metus gamina AJ Produktų matalo gaminių asortimentą - persirengimo spintelės, rūbų spintos, stelažai ir kita. 2014 metais įmonė planuoja investuoti į šią gamyklą ir ją praplėsti nuo dabar esančio 16000 kv.m. iki 20000 kv.m. ploto.
– Puiku yra turėti visą gamybos procesą po vienu stogu. Tai mums leidžia kontroliuoti visą gamybos grandinę atkreipiant didžiausią dėmesį į aplinkos apsaugą, geras darbo sąlygas ir aukščiausią produktų kokybę, sako Göran Holmström.

Šis straipsnis yra iš kategorijos:

"Puiku yra turėti visą gamybos procesą po vienu stogu užtikrinant geras darbo sąlygas ir aukščiausią produktų kokybę."
Göran Holmström
Göran Holmström AJ produktų gamyklų vadovas