• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Klasikinis biuras – elegantiškas formos ir funkcionalumo derinys

Klasikinis biuras – elegantiškas formos ir funkcionalumo derinys
Straipsnis

Klasikinis biuras, tai elegantiška, stilinga ir jauki erdvė. Šioje erdvėje puikiai dera formos bei funkcionalumas, o visi daiktai turi savo vietas. Pasisemkite įkvėpimo iš šios klasikinės ir ramios darbo aplinkos!


Klasikiniam biurui labiausiai tinka išskirtinės ir ramios spalvos. Šiame biure, balta spalva derinama su giliais, raminančiais atspalviais bei gražiomis detalėmis. Baldai buvo atrinkti prioritetą teikiant kokybei, dizainui bei darbuotojų gerbuvį gerinančiai ergonomikai.


Flexus baldų serijos klasikiniai biuro stalai, konferencijų stalai ir daiktų saugojimo baldai derinami su biuro kėdėmis Dudley ir konferencinėmis kėdėmis Perry. Šios kėdės pasižymi keliomis ergonomiškomis funkcijomis ir maksimaliu sėdėjimo komfortu.


Šiame interjere yra daug daiktų saugojimo baldų – tai padeda palaikyti bendrą aplinkos tvarką ir organizuotumą. Atviro ir uždaro tipo daiktų saugojimo baldų derinys leidžia eksponuoti gražius daiktus, o tokius biuro priedus, kaip segtuvus ir pan. suslėpti.


Kiekvienas darbuotojas turi savo privačią darbo erdvę. Reguliuojamo aukščio stalai leidžia keisti darbo padėtį, o biuro kėdės aprūpintos dideliu kiekiu reguliuojamų funkcijų. Darbo stalai yra atskirti spintelėmis ir triukšmą slopinančiomis stalo pertvaromis. Stalo pertvaros gerina patalpos akustiką ir sugeria triukšmą, todėl kiekviena darbo vieta tampa ramia, privačia erdve. Harmoninga ir raminanti darbo aplinka darbuotojams padeda išlaikyti dėmesio koncentraciją ir didina produktyvumą!
 

Susiję produktai
Flexus reguliuojamo aukščio stalas, el.valdymas, išlenktas, 2000x1000 mm, p
Flexus reguliuojamo aukščio stalas, el.valdymas, išlenktas, 2000x1000 mm, p
Kodas: 152847
  • Elektra reguliuojamo aukščio stalas Ergonomiškas, bangos formos stalvišis Darbo paviršiaus aukštis 700-1170 mm
Konferencinė kėdė Perry , reguliuojamo aukščio, su ratukais, pilka vilna
Konferencinė kėdė Perry , reguliuojamo aukščio, su ratukais, pilka vilna
Kodas: 138041
  • Technologija Sitness
  • Aktyvuoja nugaros raumenis
  • Vilnos audinys

Šis straipsnis yra iš kategorijos: