• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Sumažinkite triukšmą – sukurkite optimalią darbo erdvės akustiką

Sumažinkite triukšmą – sukurkite optimalią darbo erdvės akustiką
Straipsnis

Pavargstate nuo nuolatinio triukšmo darbe? Šiai problemai išspręsti yra net keli būdai – nuo minkštų interjero detalių paviršių naudojimo iki natūrialių gamtos garsų įrašų transliavimo. Darbuotojų aprūpinimas ausinėmis – puikus būdas sumažinti triukšmą, kuris sukeliamas didelėse darbo erdvėse, atliekant skambučius. Darbuotojai, kurie kalbėdami telefonu aiškiai girdi save – natūraliai pradeda kalbėti tyliau, dėl šios priežasties mažėja bendras triukšmo lygis.


Bloga akustika – viena iš didžiausių darbo erdvių problemų. Trumpi tylos periodai yra pakankami siekiant susikaupti ir sumažinti streso lygį. Visgi, visiška-nuolatinė tyla taip pat nėra geriausia išeitis. Jei bendras aplinkos triukšmas yra nuslopinamas visiškai, aiškiau ir garsiau skamba kolegų pokalbiai tarpusavyje, telefonu ir pan. – tai ilgainiui pradeda erzinti dar labiau, nei pastovus aplinkos triukšmas. Pateikiame Jums patarimus, kurie padės sukurti darbo erdvę su puikia akustika.


1. Bet kokie audiniai – slopina triukšmą. Užuolaidos, kilimai, medžiaginės sienų dekoracijos - gerina patalpos akustiką.


2. Patalpose nesant aukščiau išvardintų elementų, jų funkciją gali atlinkti audiniais aptrauktos biuro kėdės ir konferencinės kėdės.


3. Knygomis, aplankais ir dokumentais užpildytos atviro tipo lentynos – slopina garsus.


4. Augalai ne tik atlieka patalpos oro valymo funkciją, jie ženkliai ir kas svarbiausia natūraliai gerina akustiką. Baldų serijoje Modulus yra augalams pritaikyti – viršutiniai daiktų saugojimo baldų rėmai.


5. Išjunkite arba maksimaliai sumažinkite telefonų bei kompiuterių garsus, kad jie neblaškytų nei Jūsų pačių, nei Jūsų kolegų.


6. Minkšti baldų kojų antgaliai, kitaip vadinami Tylos Kojinėmis, ženkliai sumažina nemalonius pašalinius garsus, kurie sukeliami pastumiant kėdę ir pan.


7. Darbo vietos kilimėlis slopina triukšmą ir didina aplinkos jaukumą.


8. Ypatingai didelę įtaką patalpos akustikai daro stalo pertvaros su triukšmą slopinančiu kamšalu. Be to, stalo pertvaros sukuria privačias ir jaukias darbo vietas darbuotojams.


9. Medžiaginės ir kamštinės skelbimų lentos atlieka dvi funkcijas: jos efektyviai sugeria nuo sienos atsimušusį garsą bei suteikia vietą patogiam informacijos pozicionavimui.


10. Įrašyti natūralūs gamtos garsai, tokie, kaip vėjo ošimas, paukščių čiulbėjimas ar lietaus garsas – atpalaiduoja žmones ir veikia juos pozityviai. Šie natūralūs garsai gali nustelbti kitus – labiau erzinančius aplinkos garsus.
 

Susiję produktai
Stalo pertvara Split, 600x430mm, šviesiai pilka
Stalo pertvara Split, 600x430mm, šviesiai pilka
Kodas: 124061
 • Paprastas, plonų linijų dizainas
 • Universalus atskyrimas
 • Iš dalies slopina triukšmą
Mobili skelbimų lenta, juoda
Mobili skelbimų lenta, juoda
Kodas: 120451
 • Ratukai su stabdžiais
 • Ekspozicija/pertvara
 • Ypač plati
Akustinė plokštė Trigon, trikampis, 600x600x40 mm, mėlyna, 4 vnt.
Akustinė plokštė Trigon, trikampis, 600x600x40 mm, mėlyna, 4 vnt.
Kodas: 138001
 • Itin aukšta kokybė
 • Perdirbtas PET
 • Vilnos audinys

Šis straipsnis yra iš kategorijos: