• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

5 patarimai, kaip surengti sėkmingą įmonės vakarėlį.

Vakarėlis prasideda
Straipsnis

Gražiausių ir linksmiausių metų švenčių laikotarpis prasideda – įmonės vakarėlis jau greitai! Įmonės vakarėlis, tai puikus būdas neformalioje aplinkoje pažinti skirtinguose departamentuose dirbančius kolegas bei sustiprinti vidinius verslo struktūros ryšius. Štai penki patarimai, kurie padės surengti ypač sėkmingą įmonės vakarėlį su kolegomis.


1. Planuokite kartu. Planuokite Jūsų įmonės specifikai tinkantį vakarėlį, o planuodami jį – jokiu būdu neužmirškite atsižvelgti į kolegų norus bei interesus. Daugiau nei 10 darbuotojų? Didesnėse įmonėse vertėtų suformuoti už vakarėlio projektą atsakingų kolegų grupę. Apsvarstykite, kokią žinutę Jūs norite paskelbti kolegoms bei svečiams. Kolegų įtraukimas į planavimo procesą garantuoja teigiamą ir išradingą galutinį rezultatą.
2. Geras pirmasis įspūdis. Geras vakarėlis prasideda nuo tinkamo pakvietimo. Paruoškite ir išsiųskite išradingus pakvietimus, kurie svečiams leis pajusti įkvėpimą bei intrigą. Kvietimus būtinai išsiųskite kuo anksčiau ir juose pateikite tikslią ir reikiamą informaciją, tokią kaip laikas, data, aprangos kodas, renginio tipas. Jei vakarėlyje bus užkandžiai bei gėrimai – pasiteiraukite kolegų apie netoleruojamus produktus ir alergijas.
3. Pasirinkite vakarėlio temą. Tinkamas vakarėlio temos pasirinkimas suartins kolegas bei minimalizuos įmonės vakarėlio oficialumą. Pasistenkite, kad vakarėlio tema atsispindėtų pasirinktuose gėrimuose, užkandžiuose, dekoracijose bei žaidimuose, kuriuos kolegos atsimins dar labai ilgai.
4. Paruoškite erdvę. Tinkamai paruoškite patalpą bei padalinkite ją į atskiras erdves. Įėjimo erdvėje, kurioje priimsite svečius – pastatykite aukštesnius stalus arba tribūnas. Užkandžių zonoje sustatykite socialią atmosferą gerinančius apvalius stalus. Sudedamos konstrukcijos kėdės bei stalai leis lengvai ir greitai paversti užkandžių zoną šokių aikštele.
5. Komunikacija ir tarpusavio santykiai. Įmonės vakarėlis, tai puiki proga artimiau susipažinti su kolegomis, su kuriais prieš tai net nesate šnekėję ir užmegzti naujas pažintis. Pasinaudokite šia proga ir prisistatykite nepažystamiems kolegoms – taip bus sustiprinti įmonės darbuotojų tarpusavio ryšiai bei komunikacijos etika. Galbūt Jūs sutiksite kolegą, su kuriuo sukursite produktyvų - įmonei naudingą bendradarbiavimą.

Susiję produktai
Papildoma kėdė Aberdeen, sulankstoma, juoda/juoda, H810 mm
Papildoma kėdė Aberdeen, sulankstoma, juoda/juoda, H810 mm
Kodas: 116091
 • Sudedama su kitomis kėdėmis
 • Sulankstoma
 • Taupanti vietą
Sulankstomų baldų komplektas: stalas ir 6 kėdės
Sulankstomų baldų komplektas: stalas ir 6 kėdės
Kodas: 11640
 • Sulankstomas stalas ir kėdės
 • Užima mažai vietos
 • Idealiai tinka renginiams lauke!
Kabykla rūbams
Kabykla rūbams
Kodas: 21807
 • Ypatinga konstrukcija
 • Galvanizuotas plienas
 • Nedidelė ir praktiška

Šis straipsnis yra iš kategorijos: