• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 7 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Mokykloms ir darželiams

Mokykloms ir darželiams


Visi norime, kad mūsų vaikai augtų ir mokytųsi funkcionalioje ir saugioje aplinkoje. AJ Produktai jau daugiau nei 40 metu padeda įrengti unikalias, saugias ir patogias mokyklų bei vaikų darželių erdves. Mūsų įmonė projektuoja ir gamina viską, ko reikia siekiant įrengti ir apstatyti ir įrengti mokyklas, vaikų darželius ir kitas ugdymo įstaigas.


Apšvietimas


Tinkamai įrengtas apšvietimas ne tik užtikrina gerą matomumą patalpoje, tačiau ir saugo regėjimą. Funkcionalus apšvietimas ypatingai svarbus mokyklose ir vaikų darželiuose, kadangų vaikų regėjimas tuo metu formuojasi ir negali turi būti pažeistas. Mūsų įmonė siūlo įsigyti mokykloms ir vaikų darželiams pritaikytus šviestuvus ir kitus apšvietimo sprendimus. Asortimente rasite didelį stalinių šviestuvų, pakabinamų šviestuvų, didinamųjų lempų ir kitų apšvietimo elementų pasirinkimą.


Bibliotekos baldai


Kiekviena mokyklos ar vaikų darželio erdvė turi būti įrengta atsižvelgiant į jos paskirtį. Viena tokių – bibliotekos ir skaityklos. Patogūs, funkcionalūs ir itin patvarūs baldai leis tinkamai įrengti biblioteką ar vaikų darželio skaityklą. Mūsų asortimente rasite bibliotekoms būtinus baldus bei bei priedus. Mes siūlome įsigyti stacionarias bibliotekų lentynas, besisukančias lentynas, mobilias knygų lentynas, žurnalų stovus, knygų vežimėlius ir kitus priedus.

 

Darželio baldai


Tvirti, patikimi, funkcionalūs ir saugūs darželio baldai yra būtini kiekvieno vaikų darželio priedai. Mūsų įmonė jau daugiau nei 40 metų gamina ir parduoda visus vaikų darželiams reikalingus vaikiškus baldus. Mūsų asortimente yra: baldai poilsio kambariui, baldai valgykloms, darželio stalai, kėdės darželiams ir vaiko ir mamos kambario baldai.

 

Garsą sugeriančios plokštės


Tylios ir ramios zonos yra gyvybiškai svarbios vaikų darželiuose. Siekiant sukurti gerą patalpos akustiką reikalingi funkcionalūs priedai, tokie kaip garsą sugeriančios plokštės ir triukšmą slopinančios plokštės. AJ Produktai siūlo didelį akustiką gerinančių priedų asortimentą, kuriame rasite garsą slopinančius audinius, tirukšmą slopinančias sienines plokštes ir pan.


Kilimai darželiams


Vaikai didžiąją laiko dalį žaidžia ir mokosi ant grindų. Dėl šios priežasties grindys turi būti paruoštos vaikų žaidimams ir užsiėmimams. AJ Produktai siūlo įsigyti patvarius ir vaikų darželiams pritaikytus kilimus, žaidimų kilimus ir edukacinius kilimėlius.

 

Mokykliniai baldai


Bendrojo ugdymo įstaigos turi atitikti joms keliamus reikalavimus. Jose esantys baldai privalo būti pritaikyti mokiniams ir darbuotojams. Mokyklų baldai ir priedai turi būti tvirti, patvarūs, funkcionalūs ir saugūs naudoti. Baldų mokykloms asortimente rasite didelį reikiamų produktų pasirinkimą: asmenines spinteles, baldus namų ruošos klasėms, lentynas ir spinteles, mokyklines kėdes, mokyklinius stalus ir spinteles klasėms.

 

Prezentacijoms


Prezentacijos ir pranešimai yra kasdienės mokyklų ir vaikų darželių veiklos procesai, kuriems yra reikalingi funkcionalūs ir patogūs naudoti priedai. Tinkamai pasirinkus baldus ir aksesuarus - pamokos, prezentacijos ir kiti užsiėmimai vyks sklandžiai, žaismingai ir kas svarbiausia – produktyviai. AJ Produktai asortimente rasite reikiamą prezentacijų įrangą, rašymo lentas, rašymo lentų priedus, skelbimų lentas, stiklines rašymo lentas ir stovus popieriaus lapams.

 

Rūbinė ir koridorius


Kaip ir mokymo klasės - mokyklų  ir vaikų darželių koridoriai turi būti įrengti tinkamai. Šiam tikslui pasiekti yra reikalingos spintelės, suoliukai, sofos, funkcionalūs stalai ir kiti priedai. AJ Produktai siūlo įsigyti viską, kas reikalinga norint įrengti funkcionalius ir patogius mokyklų ir vaikų darželių koridorius. Mūsų asortimente yra didelis asmeninių spintelių, koridoriaus baldų ir tribūnų pasirinkimas.


Žaidimų kambariui


Kiekviename darželyje yra vaikų žaidimų zonos ir žaidimų kambariai. Šios erdvės tuti būti ne tik patogios, tačiau ir maksimaliai saugios. AJ Produktai siūlo žaidimų kambariams pritaikytus baldus ir priedus, kurių pagalba žaidimų kambarys bus funkcionalus, patogus ir saugus. Siūlome: baldus žaidimų kambariams, edukacinius baldus, minkštus vaikiškus baldus, scenas vaidinimams, podiumus ir kitus priedus.