• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Darželio baldai

Darželio baldai


Kiekvienam vaikų darželiui yra reikalingi ir būtini funkcionalūs, patogūs, tvirti ir saugūs baldai. Būtent tokius baldus siūlo įsigyti AJ Produktai įmonė, kuri jau daugiau nei 40 metų projektuoja, gamina ir praduoda viską, kas yra reikalinga norint įrengti funkcionalius, praktiškus ir saugius vaikų darželius.

 

Baldai poilsio kambariui


Poilsio zonos vaikų darželiuose – labai svarbios. Jose vakai ilsisi po dienos užsiėmimų ir žaidimų. Šiose erdvėse esantys baldai turi būti patogūs ir labai praktiški. Mūsų asortimente rasite didelį poilsio kambario baldų pasirinkimą: vaikų darželio lovos, pagalvės, čiužiniai, užvalkalais ir pan.

 

Baldai valgykloms


Vaikų darželio valgykloms yra reikalingi unikalūs baldai, kurie turi būti ne tik patvarūs, tačiau saugūs ir pritaikyti vaikams. Būtent tokius, vaikų darželio valgykloms skirtus baldus rasite mūsų siūlomame asortimente. Galite rinktis Jums tinkančius ir vaikų darželio poreikius atitinkančius vaikų darželio valgyklos stalus, valgyklos kėdes, aukštas vaikiškas kėdes ir kitus priedus.

 

Vaikų darželio stalai


Kaip ir valgykloje, taip ir bendrojo naudojimo patalpose vaikų darželyje esantys baldai turi atitikti griežtus ugdymo įstaigos reikalavimus. Mes siūlome įsigyti funkcionalius ir tvirtus vaikų darželio stalus. Pas mus rasite stačiakampio formos stalus, apvalius stalus, mobilius stalus su integruotomis kėdėmis ir dar daug kitų produktų.

 

Vaikų darželio kėdės


Vaikų darželių stalai turi būti komplektuojami su atitinkamomis kėdėmis. AJ Produktai asortimente yra didelis vaikiškų kėdžių pasirinkimas. Pas mus rasite žemas vaikiškas kėdes, aukštas vaikiškas kėdes, vaikiškas taburetes, vežimėlius kėdėms, pakojas ir kitus priedus.


Saugumas ir apsauga


Vaikų darželiai – maksimalaus saugumo erdvės. Jose besimokantys ir žaidžiantys vaikai privalo būti maksimaliai apsaugoti nuo trumų ir sužeidimų. Vaikų darželio apsaugos produktų kategorijoje rasite priedus, kurie leis sukurti saugesnę ir patogesnę vaikų darželio aplinką. Mes siūlome apsauginius vartelius, saugos diržus vaikiškoms kėdėms, vaikų pirštus nuo prispaudimo apsaugančius elementus ir pan.

 

Vaiko ir mamos kabarys


Vaiko ir mamos kambariai tai patalpos, kurios privalo būti įrengtos funkcionaliai ir patogiai. Vieni iš svarbiausių mamos ir vaiko patalpų priedų yra vystymo stalai ir vystymo staliukai. Tai unikalios konstrukcijos baldai, kurie ženkliai palengvina vaiko priežiūros užduotis. Mūsų asortimente rasite didelį vystymo stalų ir jų priedų pasirinkimą. Mes siūlome vystymo stalus, vystymo staliukus, vystymo stalus su prausyklėmis, ant sienos montuojamus vystymo stalus ir priedus.