• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Viskas, ko reikia mokykloms

Mokykliniai baldai


Kiekviena mokykla turi būti patogi ne tik mokiniams, tačiau ir mokytojams bei kitiems darbuotojams. Patogiai įrengtos ir funkcionalios mokyklos gerina mokinių rodomus rezultatus bei didina mokymosi proceso produktyvumą. Siekiant tinkamai įrengti mokyklas yra būtini šiam tiklsui pritaikyti baldai ir priedai. AJ Produktai daugiau nei 40 metų projektuoja, gamina ir parduoda viską, ko reikia siekiant sukurti funkcionalias, patogias ir saugias mokymosi erdves.

 

Asmeninės spintelės


Koridoriuose, rūbinėse ir klasėse pozicionuojamos asmeninių daiktų spintelės gerina bendrą tvarką mokykloje bei apsaugo mokinių ir mokytojų daiktus. AJ Produktai siūlomos asmeninės spintelės pasižymi funkcionalumu, patvarumu ir tvirtumu. Be to, tai stilingas mokyklos interjero priedas. Mūsų asortimente rasite asmeninių daiktų saugojimo spinteles, persirengimo spinteles, mokyklines rūbų spinteles ir pan.

 

Baldai namų ruošos klasėms


Namų ruošos klasėse ir darbo pamokų kabinetuose turi būti šioms pamokoms pritaikyti ir tinkami baldai. Šie baldai pasižymi tvirtumu ir yra saugūs naudoti. AJ Produktai siūlo įsigyti tekstilės spintas, medžio darbų darbastalius, darbastalius ir priedus.

 

Lentynos / spintelės


Vieni iš pačių praktiškiausių ir funkcionaliausių mokyklinių baldų yra lentynos bei spintelės. Šie baldai leidžia palaikyti tinkamą tvarką, o mokyklines priemones laikyti saugiai. Mūsų siūlomame asortimente tikrai rasite Jūsų poreikius atitinkančias medines spintas, lentynas, atviro tipo lentynas, stiklines ekspozicines lentynas ir ekspozicines spinteles.

 

Mokyklinės kėdės


Funkcionali ir patogi mokyklinė kėdė – būtinas kiekvienos mokyklos ir mokymo įstaigos baldas. Tai vienas svarbiausių baldų, kuris tiesiogiai įtakoja vaikų ir paauglių vystymąsi. Neteisingai parinktos, netinkamos konstrukcijos kėdės gali negrįžtamai pažeisti mokinio stuburą, o tai turės neigiamų pasėkmių visą gyvenimą. AJ Produktai projektuoja, gamina ir siūlo įsigyti visų rūšių mokyklines kėdės. Ergonomiškos kėdės ne tik labai patogios, tačiau jos yra pritaikytos mokiniams ir apsaugo jų kūną. Mokyklos kėdžių asortimente tikrai rasite Jums tinkančios konstrukcijos ir dizaino mokyklines kėdes, vaikiškas kėdes, kėdes su rašymo staliukais ir pan.


Mokykliniai stalai


Kaip ir kėdės – stalai vieni svarbiausių ir didžiausią įtaką mokymosi kokybei darančių baldų. Mokyklų stalai turi būti tvirti, labai patogūs, funkcionalūs ir saugūs naudoti. AJ Produktai siūlo mokykloms pritaikytus ir labai funkcionalius stalus. Mūsų asortimente rasite mokyklos poreikius ir reikalavimus atitinkančius mokyklinius stalus. Mes siūlome: standartinius mokyklų stalus, mokyklinius stalus su daiktadeže, mokyklos stalus su triukšmą slopinančiu paviršiumi, reguliuojamo aukščio mokyklinius stalus. Galite rinktis ne tik Jums reikalingą stalo konstrukciją, tačiau ir spalvą, paviršių ar apdailą.

 

Spintelės klasėms


Ypatingai naudingi mokyklų baldai yra klasių spintelės. Tai funkcionalūs daiktų saugojimo moduliai, kuriuose sudėti daiktai ir knygos yra laikomi tvarkingai bei bus lengvai randami. AJ Produktai spintelių asortimente rasite tokių modelių spinteles, kurios patenkins keliamus daiktų saugojimo ir saugumo reikalavimus. Galite įsigyti klasės spintelių sistemas, mobilias lentynų sistemas, spinteles su uždarais skyriais ir t.t.