Priedai paletiniams stelažams

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Priedai paletiniams stelažams

Įmonėms, kurios kiekvieną dieną vykdo aktyvią veiklą sandėlyje, ypatingai svarbu sukurti maksimaliai patogią ir funkcionalią darbo aplinką. Tinkamas sadėlio funkcionalumas didina darbų saugumą bei optimizuoja procesus. Ideali prekių ir daiktų saugojimo sistema privalo būti saugi, maksimaliai paprasta bei efektyvi. Pasaulinius aukštos klasės standartus atitinkanti paletinių stelažų sistema Ultimate – AJ Produktai kūrinys. Tai sistema, kuri leidžia vartotojui maksimaliai efektyviai išnaudoti vertikalų sandėliavimo plotą, kas yra ypatingai svarbu dideliuose sandėliuose ir logistikos centruose. Tam, kad stelažų sistema veiktų optimaliai, patartina naudoti darbus ir procesus palegvinančius priedus.

Apsaugokite sandėlio stelažus nuo pažeidimų

Paletinių stelažų rėmo apsaugos - efektyvus būdas apsaugoti paletinių stelažų sistemą nuo pažeidimų. Pavyzdžiui, pažeidimai sukelti kontakto su šakinių krautuvu, gali sukelti sistemos nestabilumą ir pan. Ryški apsauginio elemento spalva daro jį aiškiai matomu, o tvirta ir patikima plieno konstrukcija apsaugo sistemos rėmus. Rėmo apsaugos tvirtinamos varžtais prie grindinio, jas galima pozicionuoti prie kiekvienos rėmo kojos. Remoneduojame naudoti tiek individualias rėmo kojų, tiek bendras sistemos rėmų apsaugas.

Ne padėkluose sudėtas prekes sandėliuokite patogiai

Skersinių lentyna leidžia paletinio stelažo skersinius pritaikyti ne ant padėklų sudėtų prekių ir daiktų sandėliavimui. Maksimali plieno konstrukcijos lentynos apkrova – 250 kg., o galvanizuoto tinklo konstrukcijos lentynos – 1000 kg. Abu lentynų modeliai labai lengvai tvirtinami ant paletinių stelažų skersinių.

Rūšiuokite sandėliuojamas prekes

Taip pat siūlome įsigyti nesupakuotų prekių ir smulkių daiktų saugojimui skirtus paletinio stelažo priedus. Po skersiniais tvirtinamos pertvaros leidžia efektyviai sandėliuoti lakštines prekes, tokias, kaip medines plokštes, stiklo lakštus ir pan. Tinklinės lentynų pertvaros leidžia tvarkingai ir organizuotai sandėliuoti nedideles prekes. Visus paletiniams stelažams skirtus priedus galite užsisakyti internetu, visgi, prieš užsisakant, rekomenduojame susiekti su AJ Produktai specialistais ir sužinoti, kuris tiksliai priedas Jums reikalingas. Esant poreikiui, AJ projektinių pardavimų komanda padės optimizuoti Jūsų turimą sandėlį ar įrengti naują. Pagal Jūsų poreikius paruošime 3D sandėlio modelį, prekes pristatysime, surinksime ir sumontuosime.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos