Pramoninės, sandėlio ir dirbtuvių spintos

Svarbių dokumentų ir vertybių saugojimas

Patarimai, kaip sukurti saugų dokumentų ir vertybių saugojimo sprendimą

Skaityti patarimus

Pramoninės, sandėlių ir dirbtuvių spintos – universalūs įvairių daiktų laikymo sprendimai

Pramoninės, sandėliavimo ir dirbtuvių spintos yra būtinos norint organizuotai ir saugiai laikyti įvairius įrankius, įrangą ir reikmenis. Sandėliavimo spinta, įrankių spintelė ir kiti daiktų laikymo sprendimai būna įvairių konstrukcijų bei dydžių, kad atitiktų skirtingus sandėliavimo poreikius. AJ Produktai savo klientams siūlo itin platų bei nuolat atnaujinamą įvairių dydžių ir skirtingais funkcionalumais pasižyminčių pramoninių, sandėlio ir dirbtuvių spintų pasirinkimą.

Įrankių spinta – įvairiems įrankiams tvarkingai laikyti

Įrankių spinta – tai daiktų laikymo sprendimas, specialiai sukurtas rankiniams, elektriniams įrankiams ir smulkioms detalėms laikyti. Įrankių spintose dažnai būna stalčiai, lentynos ir skyriai, kad viskas būtų savo vietoje ir lengvai pasiekiama.

Sandėliavimo spinta – kai reikia patikimo daiktų laikymo sprendimo

Didesniems daiktams laikyti idealiai tinka sandėliavimo spintos. Sandėliavimo spinta paprastai gaminama iš patvarių medžiagų, tokių kaip metalas, ir yra skirta atlaikyti dideles apkrovas ir dažną naudojimą.

Metalinės spintos – tvirtas ir ilgaamžis baldas

Metalinės spintos, dėl savo tvirtumo ir atsparumo nusidėvėjimui, yra populiarus pasirinkimas pramoninėje aplinkoje. Metalinė spinta dažniausiai naudojama dirbtuvėse ir gamybos įmonėse įrankiams, įrangai ir žaliavoms laikyti.

Spinta su lentynomis – kad viskas būtų po ranka

Spinta su lentynomis yra puikus būdas tvarkingai laikyti ir eksponuoti tokius daiktus, kuriuos, esant poreikiui, būtų greita ir paprasta pasiimti. Šiose spintose galima pritaikyti reguliuojamas lentynas, kad jose būtų galima sutalpinti įvairaus dydžio daiktus.

Dujų balionų spinta – saugiam dujų balionų laikymui

Dujų balionų spinta skirta saugiai laikyti ir saugoti dujų balionus pramoninėje lauko aplinkoje. Šios spintos dažnai sukonstruojamos su ventiliacijos ir saugos funkcijomis, kad atitiktų suslėgtųjų dujų laikymo taisykles.

AJ Produktai pramoninės, sandėlių ir dirbtuvių spintos – kiekvieno poreikiams

Nesvarbu, ar reikalingas įrankių, ar pavojingų medžiagų laikymo sprendimas, pramoninės, sandėlių ir dirbtuvių spintos yra būtinos norint palaikyti gerai organizuotą ir saugią darbo aplinką. Investicijos į aukštos kokybės spintas gali padidinti efektyvumą, sumažinti netvarką ir užtikrinti, kad, prireikus, viskas būtų lengvai pasiekiama. Apsilankykite AJ Produktai internetinėje parduotuvėje www.ajproduktai.lt ir atraskite spintas, atitinkančias Jūsų poreikius.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos