Kopėčios ir darbo platformos

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Kopėčios ir darbo platformos

Vieni būtiniausių produktų sandėliuose bei parduotuvėse yra kopėčios, pakylos, saugojimo stelažai, saugojimo dėžės, žymėjimo etiketės ir t.t. Visi išvardinti produktai yra ypatingai svarbūs bendram sandėlio erdvės funkcionalumui. Vienos iš praktiškiausių sandėlio darbo priemonių yra kopečios ir pastoliai. Šie priedai ne tik palengvina kasdienines darbo užduotis, tačiau ir didina darbo saugumą. AJ Produktai asortimente yra didelis sudedamų kopėčių, mobilių pakylų, mobilių darbo platformų, stumdomų pakylų ir kitų priedų pasirinkimas. Žemiau esančiame tekste smulkiau aprašysime kelis produktus.

Mobilios kopėčios ir mobilio pakylos

Mūsų siūlomos mobilios pakylos yra pagamintos iš pilnai suvirintos plieno konstrukcijos. Galima rinktis skirtingų spalvų modelius. Šiose pakylose sumontuoti keturi gobtuvu apsaugoti spyruokliniai ratukai, kurie sulenda į vidų, kuomet ant konstrukcijos atsiranda apkrova. Toks mechanizmas užtikrina mobilios pakylos stabilumą ir didina darbų saugumą. Nenaudojamą pakylą galima lengvai ir greitai perstumti į kitą vietą. Norėdami sužinoti tikslią maksimalią pakylos apkrovą, išmatavimus ir t.t. – spustelkite ant Jus dominančio produkto nuotraukos.

Mobili darbo platforma, pastoliai

Naudokite pastolius, sukurkite Jūsų atliekamam darbui optimalų sprendimą – darbo platformą. Pastoliai pagaminti iš galvanizuoto vamzdinio plieno konstrukcijos, o platforma iš vandeniui atsparios faneros. Galima nustatyti šešis darbo platformos aukščius. Pastoliai komplektuojami su ratukais, kurie, esant poreikiui, pastolius paverčia mobiliais. Atlikus darbą, pastolių konstrukcija gali būti sulankstyta ir paversta į praktišką – ant dviejų ratų riedantį vežimą. Jei Jums reikia maksimaliai universalaus darbo įrankio – rinkitės multifunkcinius pastolius. Kaip ir mobili darbo platforma, pastoliai aprūpinti reguliuojamo aukščio darbo platforma. Pastoliai gali būti naudojami, kaip kopėčios. Naudotojas gali rinktis iš trijų konstrukcijos nustatymo variantų. Šie maksimaliai universalūs pastoliai tinka daugumai remonto ir statytbų darbų ir lauke, ir vidaus patalpose. Aukščiau išvardinti produktai yra tik keli iš tūkstančių, kuriuos galite įsigyti pas mus. Naršykite Jus dominančių prekių kategorijas, susipažinkite su tiksliomis jų specifikacijomis, išsirinkite ir įsigykite tai, kas idealiai atitiks Jūsų individualius poreikius. Nepamirškite pasidomėti sandėlio stelažais, paletiniais vežimėliais, paletiniais stelažais ir kitais darbo vietas optimizuojančiais produktais.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos