Sandėlio pakylos ir laipteliai saugiam darbui

Darbovietėse neretai galima patirti traumų, o siekiant aukštai esančių daiktų kyla ypač didelis pavojus. Valant arba siekiant aukštai esančių daiktų kyla pavojus užkliūti arba nukristi, ypač, jei dėžės bei daiktai saugomi viršutinėse lentynose. AJ produktai siūlo įvairios įrangos, pvz., laiptelių ir kopėčių, internetų, kuri paės sumažinti traumų pavojų darbovietėje, siekiant aukštai esančių daiktų. Skaitykite apie įvairius laiptelius biurams, parduotuvių salėms, bibliotekoms, dirbtuvėms, sandėliams ir ne tik.

Sulankstomos pakylos

Sulankstomos pakylos ir laipteliai puikiai tinka archyvams, bibliotekoms, sandėliams ir pan. Siūlome įvairaus aukščio sulankstomas pakylas, kurias, panaudojus, galima sulankstyti ir pasidėti. Lengvą konstrukciją - lengva pernešti. Atsižvelgiant į saugos reikalavimus, galima rinktis pakylas su arba be turėklų. Neslystančios pakopos užtikrina geresnį sukibimą su avalynės padu, kad nepaslystumėte. Detalias specifikacijas rasite konkretaus gaminio puslapyje.

Stumdomos pakylos

Plastikinės, stumdomos AJ Produktai pakylos yra praktiški, mobilūs tvirto plastiko gaminiai. Pakyla turi spyruokliuojančius ratukus, kurie lengvai rieda bet kokiu paviršiumi. Ratukai sulenda į konstrukcijos vidų vos ant pakylos atsiranda svoris, tokiu būdu, užlipus ant pakylos, konstrukcija tampa visiškai stabili. Ant apatinės stumdomos pakylos dalies yra storas guminis apvadas, kuris saugo baldus ir sienas nuo įbrėžimų. Lengva konstrukcija atlaiko iki 150 kg apkrovą. Taip pat siūlome įsigyti plienines stumdomas pakylas. Jei reikalinga detalesnė informacija apie produktą - spauskite ant jo nuotraukos.

Mobilios pakylos ir laipteliai

Įvairių spalvų mobilos pakylos ir laipteliai gaminami iš milteliniu būdu dažyto plieno konstrukcijos. Keturi ant spyruoklių sumontuoti ir uždengti ratukai sulenda į konstrukcijos vidų, kai ant konstrukcijos atsiranda svoris. Galima įsigyti pakylas su arba be turėklų. Sandėliuojant, pakylos ir laipteliai užima nedaug vietos. Pakylos su neslystančiomis arba guminėmis pakopomis. Priklausomai nuo modelio, maksimali apkrova 125-150 kg. Taip pat siūlome įsigyti mobilias pakylas su tinklinėmis pakopomis, kurios ne tik užtikrina optimalų sukibimą su avalyne, bet ir neleidžia skysčiams kauptis ant pakopų paviršiaus. Be pakylų ir laiptelių, AJ Produktai rasite platų darbo erdvių funkcionalumą ir patogumą didinančių produktų asortimentą. Galbūt jums vertėtų įsigyti neslystantį kilimėlį, kuris užtikrins geresnį sukibimą ant šlapių grindų, kad nepargriūtumėte. Taip pat siūlome įspėjamuosius ženklus ir sukibimą neslystančias lipnias juostas. Norėdami sužinoti daugiau apie darbo saugumo įrangą bei priedus, susisiekite su mūsų pardavimo komanda.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos