Kėlimo įranga

Sandėliuose, gamyklose ir kitose pramonės erdvėse būtina dažnai transportuoti didelius ir sunkius krovinius. Šioms darbo užduotims yra būtini fukcionalūs, tvirti, saugūs ir patogūs naudoti priedai bei įrankiai. AJ Produktai siūlomame asortimente rasite viską, ko reikia krovinių pervežimui ir perkėlimui.

Domkratai ir keltuvai

AJ Produktai siūlo įsigyti profesionalius domkratus ir keltuvus. Tai įrankiai, kurių pagalba krovinio kėlimas ir transportavimas taps lengvesniu ir svarbiausia saugesniu. Mūsų asortimente rasite skirtingos paskirties, skirtingų apkrovų bei skirtingų konstrukcijų domkratus, keltuvus, konvejerius, reguliuojamo aukščio stovus, ašinius stovus ir priedus.

Europaletės / europadėklai ir jų priedai

Europaletės, europadėklai ir jų priedai – būtini logistikos ir pramonės erdvių įrankiai. Mes siūlome įsigyti plastikines europaletes, plastikinius europadėklus, stovus padėklams, palečių vežimėlius, europalečių rėmus, europalečių bortus, pertvaras paletėms ir kitus priedus.

Išsiverčiantys konteineriai

AJ Produktai asortimente rasite didelį išverčiamų konteinerių pasirinkimą. Tai unikalios konstrukcijos, patogūs ir saugūs naudoti išsiverčiantys konteineriai, kurie palengvins atliekų surinkimo, rūšiavimo ir transportavimo procesus. Galite įsigyti skirtingo tūrio, skirtingų spalvų ir skirtingoms atliekoms skirtus išverčiamus konteinerius.

Karučiai

Vienas iš paprasčiausių, tačiau tuo pačiu funkcionaliausių statybos erdvių bei žemdirbystės įrankių yra karutis. Tai praktiškas įrankis, kuris ženkliai palengvis kasdienius transportavimo darbus.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos