Palečių vežimėliai

Palečių vežimėliai

Ant padėklų sukrautų krovinių, prekių ir kitų daiktų transportavimas sandėliuose, pramonės erdvėse ir kitose darbo aplinkose – kasdienė užduotis. Šiai užduočiai atlikti tinkamai, turi būti naudojami funkcionalūs, patogūs, tvirti ir patvarūs padėklų vežimėliai ir palečių vežimėliai. Padėklų vežimėlių šakės yra pritaikytos palečių pakėlimui ir nuleidimui ant žemės, išvežimui iš krovininio transporto. AJ Produktai asortimente yra didelis kokybiškų, skirtingo funkcionalumo padėklų vežimėlių pasirinkimas. Įsigykite kokybiškus palečių vežimėlius – sukurkite patogią ir efektyvią darbo aplinką.

Padėklų vežimėlis Quicklift

AJ Produktai siūlo įsigyti itin kokybiškus Quicklift padėklų vežimėlius su pagreitinto kėlimo funkcija. Pagreitinto kėlimo funkcija leidia pakišti vežimėlį po padėklu vos vienu rankenos judesiu, o antru rankenos judesiu - padėklą pakelti nuo grindinio. Šie palečių vežimėliai pasižymi optimaliu balansu. Jų konstrukcijoje sumontuoti didelio svorio kroviniams ir kietoms grindims pritaikyti nailono ratukai. Susipažinkite su produkto specifikacijomis spusteldami ant jo nuotraukos.

Reguliuojamas palečių vežimėlis

Pagrindinis šių padėklų vežimėlių pranašumas prieš standartinius palečių vežimėlius – reguliuojamo pločio šakės. Be to, šio vežimėlio šakės nusileidžia labiau, nei stadantinių. Ši funkcija palengvina žemo profilio palečių atkėlimą ir transportavimą. Padėklų vežimėliai yra ypatingai naudingi toms įmonėms, kurios dirba ne su EUR standarto paletėmis, kurios yra skirtingų dydžių bei formų. Vežimėlio šakių plotis ir keičiamas rankiniu būdu – lengvai ir greitai. Susipažinkite su skirtingų modelių specifikacijomis – išsirinkite tokį palečių vežimėlį, kuris tiks Jūsų individualiems poreikiams.

Padėklų vežimėlio specifikacijos

AJ Produktai parduoda skirtingų modelių ir skirtingų išmatavimų palečių vežimėlius. Siūlome įsigyti padėklų vežimėlius, kurių šakių ilgis iki 2500 mm, o maksimali apkrova iki 2500 kg. Didžioji dauguma palečių vežimėlių kelia nuo 75-85 mm. iki 195-205 mm. aukščio. Galima įsigyti ir aukšto iškėlimo padėklų vežimėlius, kurie ne tik leidžia transportuoti paletes, tačiau ir jas užkelti ant paletinio stelažo ir pan. Be padėklų vežimėlių, mūsų prekių asortimente rasite didelį transportavimo ir kėlimo produktų pasirinkimą. Mes siūlome įsigyti įvairių daiktų transportavimą palengvinančius platforminius vežimėlius, transportavimo vežimėlius, keltuvus ir t.t.