Kranai

Šakinių keltuvų, šakinių krautuvų ir kranų įranga bei priedai palengvina kėlimo bei transportavimo darbus bei padidina darbo aplinkos saugumo lygį. Dažnai, standartiniams šakiniams krautuvams yra būtini priedai, kurių pagalba, keltuvas gali pakelti ir transportuoti tam tikrus krovinius. Šie krautuvų ir kranų priedai ženkliai padidina darbo efektyvumą. Priedai padidina šakinių krautuvų universalumą. AJ Produktai asortimente yra didelis šakinių keltuvų ir kranų priedų ir įrangos pasirinkimas. Žemiau esančiame tekste aprašome kelis iš siūlomų produktų.

Kėlimo diržai ir kėlimo trosai

Mūsų siūlomi plokšti kėlimo diržai pagaminti iš lengvo poliesterio, kuris yra lengvai naudojamas, ypatingai tvirtas ir nepažeidžia krovinio. Galima įsigyti skirtingo ilgio kėlimo diržus. Maksimali jų apkrova – iki 1000 kg. Apvalūs kėlimo trosai yra skirti slidžių, švelnaus ir lygaus paviršiaus krovinių kėlimui. Trosai pagaminti iš lengvo supinto poliesterio – jie labai tvirti ir nepažeidžia krovinio. Galima įsigyti ir naudojimui su kėlimo diržais bei trosais skirtus kablius. Kabliuose įrengta saugumo skląstis, jie skirti iki 1000 kg. svorio krovinių kėlimui. Norėdami sužinoti specifikacijas – spustelkite ant produkto nuotraukos.

Surišimo ir tvirtinimo diržai

Parduodame iš tvirto poliesterio pagamintus, pagal EN 12195-2 sertifikuotus surišimo ir tvirtinimo diržus. Šie diržai yra atsparūs drėgmei, vandeniui bei dėvėjimuisi. Galima rinktis skirtingos maksimalios apkrovos surišimo diržus – nuo 500 kg. iki 4000 kg. Išsirinkite tai, kas tinka Jūsų individualiems poreikiams.

Krautuvo šakių prailginimas

Moduliai yra skirti krautuvo šakių prailginimui, jie tvirtinami ant keltuvo šakių ir leidžia pervežti ilgus bei nestandartinės formos krovinius. Šakių prailginimo modulių konstrukcija yra tokia, kad prailginimai niekaip negali nuslysti nuo krautuvo šakių krovinio transportavimo metu. Be to, siūlome įsigyti prie keltuvo šakių tvirtinamą teleskopinį kraną, kurio maksimali keliamoji galia yra 2300 kg. Jis idealiai tinka sunkių krovinių kėlimui. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Kiti šakinių krautuvų priedai

Be aukščiau išvardintų šakinių keltuvų priedų, siūlome įsigyti ir ant šakių tvirtinamą kėlimo kablį, sniego ir smėlio stumdymo kaušą, atliekų konteinerių kėlimo priedą. Makismali ant šakių tvirtinamo kablio apkrova yra 2500 kg., jis leidžia pakelti itin sunkius daiktus. Sniego ir smėlio stumdymo priedas praverčia snieguotą žiemą. Galima nustatyti pageidaujamą modulio kampą ir taip nukreipti sniego ar smėlio srautą reikiama kryptimi. Atliekų konteineriams skirtas priedas leidžia kelti bei ištuštini atliekų konteinerius šakiniais krautuvais. Galima įsigyti ašinius stovus, kurie ženkliai palengvina itin sunkių daiktų bei įrenginių kėlmą. Naršykite domkratų ir keltuvų, keliančių stalų, perstūmimo platformų ir kitas kategorijas – raskite tai, kas tiks būtent Jums.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos