Perstūmimo platformos

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Perstūmimo platformos

Daiktų, prekių ir krovinių transportavimo įrangos funkcionalumas yra ypatingai svarbus sandėliuose, gamyklose ir pramonės erdvėse. Siekiant sukurti optimalų transportavimo darbų sprendimą, būtina naudoti tam darbui pritaikytus ir patogius įrankius, tokius, kaip perstūmimo platformas, transportavimo vežimėlius, vežimėlius su platforma ir pan. AJ Produktai asortimente yra dielis skirtingų modelių perstūmimo ptaformų pasirinkimas. Perstūmimo platforma yra puiki investicija kuriant patogias ir saugias darbo aplinkas. Žemiau esančiame tekste aprašysime kelis platformų modelius.

Perstūmimo platforma

Siūlome įsigyti sunkios įrangos, mechanizmų ir didelių objektų transportavimui skirtas perstūmimo platformas. Šie įrankiai yra pagaminti iš milteliniu būdu dažyto plieno konstrukcijos. Mūsų siūlomos krovinių platformos pasižymi tvirtumu ir didele maksimalia apkrova. Maža to, platfomrų paviršius yra padengtas kontūruotos gumos sluoksniu, kuris apsaugo transportuojamus krovinius nuo pažeidimų bei nuslydimo. Konstrukcijoje sumontuoti nailono ratukai, kurie yra atsparūs vandeniui, alyvoms, chemikalams ir kitoms medžiagoms. Norėdami sužinoti tikslias specifikacijas – spustelkite ant Jus dominančio produkto nuotraukos.

Transportavimo vežimėliai

Mūsų prekių asortimente galima rasti ir transportavimo vežimėlius su sukama krovinio platforma, ratukais, valdymo rankena ir kitomis naudingomis funkcijomis. Sukama platforma ženkliai palengvina transportavimo užduotis, leidžia patogiai pervežti krovinius aplink kliūtis ir pan. Vežimėliai pagaminti iš milteliniu būdu dažyto plieno konstrukcijos. Poliuretano ratukai pasižymi mažu pasipriešinimu riedėjimui, jie ypatingai tvirti bei patvarūs. Maža to, ratukai yra atsparūs alyvoms ir chemikalams. Kai kurie vežimėlių modeliai yra aprūpinti rankena, kuri optimizuoja ir palengvina pakrauto vežimėlio valdymą.

Reguliuojama perstūmimo platforma

AJ Produktai asortimente yra ir reguliuojamos perstūmimo platformos. Šių platformų konstrukciją galima pritaikyti transportuojamam kroviniui. Dvi perstūmimo platformos tarpusavyje sujungtos plieno strypais. Būtent šie plieniniai strypai leidžia reguliuoti perstūmimo platformos konstrukcijos plotį bei ilgį. Esant poreikiui, plieno strypai gali būti nuimti ir perstūmimo platformos naudojamos individualiai. Platformose sumontuoti fiksuotos padėties nailono ratukai bei transportuojamą krovinį apsaugantis gumos sluoksnis. Be aukščiau išvardintų produktų, siūlome įsigyti ir kitą transportavimo bei kėlimo įrangą. Naršykite vežimėlių plokštėms, tinklinių konteinerių, prekių vežimėlių ir kitas kategorijas – išsirinkite tai, kas tobulai atitiks Jūsų individualius poreikius.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos