Šakiniai krautuvai

AJ Produktai asortimente galite rasti vienus funkcinaliausių ir naudingiausių kėlimo įrankių – rankinių būdu valdomus keltuvus bei elektrinius keltuvus ir krautuvus. Mes siūlome įsigyti aukščiausios kokybės įrangą. Siūlomi keltuvų modeliai skirtingi, todėl atkreipkite dėmesį į papildomas jų funkcijas, maksimalią keliamąją galia bei kitas specifikacijas – išsirinkite Jūsų individualius poreikius atitinkančią įrangą. Žemiau esančiame tekste aprašysime skirtingus keltuvų modelius.

Rankiniu būdu valdomas palečių keltuvas

Susipažinkite su mūsų siūlomais, rankiniu būdu valdomais padėklų keltuvais. Šis keltuvas gali atlikti ir krautuvo bei keliančio stalo funkcijas. Keltuvas yra labai lengvai valdomas, o jo stabilumą pakrovimo/iškrovimo metu užtikrina kojiniu pedalu valdomas stabdis. Keltuvų ratai pagaminti iš nailono, kuris gerina įrenginio valdymą ir leidžia jam riedėti nelygiais paviršiais tolygiai, net ir esant maksimaliai apkrovai. Parduodami keltuvai turi CE žymėjimą. Norėdamis sužinoti produkto specifikacijas – spustelkite ant jo nuotraukos.

Kompaktiškas padėklų keltuvas

Siūlome įsigyti elektrinį keltuvą, kuris yra skirtas padėklų kėlimui, pakrovimui ir iškrovimui sandėliuose bei kitose spacialios paskirties darbo erdvėse. Keltuvas valdomas šalia einančio darbuotojo. Keltuvo konstrukcijoje įrengtos ergonomiško dizaino rankenos ir valdymo rankenėlės. Rankenos yra nusukamos į šoną, todėl keltuvas gali būti valdomas einant šalia mechanizmo, o ne už jo – tai didina darbo saugumą ir apsaugo nuo galimų sužeidimų. Įrenginys yra kompaktiškas, tačiau pasižymi maksimaliu stabilumu ir efektyvumu. Rankenoje įrengtas apsauginis jungiklis, kuris dar labiau sumažina traumų tikimybę. Keltuvas matinamas kintamąja srove, todėl mechanizmas ne tik maksimaliai saugus, bet ir taupantis elektrą.

Elektrinis mini krautuvas

Jeigu norite investuoti į nedidelius kėlimo įrenginius, galime pasiūlyti būtent tokį produktą. Elektrinis mini keltuvas gali būti naudojamas ir transportavimui, ir kaip kėlimo stalas. Kėlimo aukštis valdomas patogia svirtimi. Krautuvas komplektuojamas su akumuliatoriumi ir įkrovikliu. Nežiūrint į tai, kad keltuvas yra mažas, jo maksimali keliamoji galia siekia net kelis šimtus kilogramų. Krautuvo konstrukcijos priekyje sumontuoti du fiksuotos padėties, o gale – du individualiai judantys ratukai – toks ratukų išdėstymas užtikrina optimalų valdymą. Be aukščiau išvardintų keltuvų, siūlome įsigyti ir palečių vežimėlius, sandėlio vežimėlius, perstūmimo platformas, vežimėlius ilgiems kroviniams ir kitus kėlimo ir pervežimo produktus.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos