• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Mokykliniai baldai be alergenų – sveika ir švari mokymosi aplinka

Mokykliniai baldai be alergenų – sveika ir švari mokymosi aplinka
Straipsnis

Mokiniai ir švietimo įstaigų personalas didžiulę savo kasdieninio gyvenimo dalį praleidžia mokykloje. Todėl svarbu, kad mokyklos aplinka būtų švari ir gaivi. Pasirinkę patogius valyti baldus, galite supaprastinti valymo procesą, padidinti komfortą ir užtikrinti gaivią bei švarią mokyklos aplinką. Toliau pateikiame keletą patarimų, kurie padės jums lengviau atlikti valymo darbus mokykloje.

Mokyklinius baldus ir mokyklos aplinką kasdien veikia daugybė nešvarumų – pradedant purvinais batais, ant grindų išsiliejusiais skysčiais ir lipnių pirštų antspaudais ant stalo paviršiaus. Švari aplinka lemia ne tik komfortą – ji turi įtakos ir sveikatai, ypač tų asmenų, kurie kenčia nuo astmos ar alergijos. Šios sveikatos problemos dažnai siejamos su dulkėmis. Pasirinkę patogius valyti baldus, galite sukurti lengvai valomą mokyklos aplinką tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Kaip įrengti patogią valyti mokyklą

Pradėkite užkirsdami kelią purvui jau prie įėjimo į mokyklą. Geras durų kilimėlis padės sulaikyti purvą ir drėgmę, pernešamus ant batų padų įeinant į mokyklos patalpas. Geri durų kilimėliai padeda sumažinti grindų nusidėvėjimą ir poreikį valyti grindis dėl pavojaus paslysti. Daugelis durų kilimėlių pasižymi tiek valomosiomis, tiek sugeriamosiomis savybėmis.

Atlaisvinkite grindų plotą pasitelkdami „lanksčius“ baldus

Vienas ant kito sudedami ir sulankstomi baldai yra gera išeitis valymo atžvilgiu, nes juos galima lengvai perkelti, tokiu būdu atlaisvinant grindų plotą. Išmaniosios kėdės, kurias galima sudėti vieną ant kitos arba pakabinti ant stalų naudojantis jų porankiais, taip pat palengvina valymą. Sulankstomi stalai yra geras pasirinkimas prireikus keisti patalpos erdvę, nes juos galima greitai sulankstyti ir patraukti į šalį, kad būtų galima užsiimti daugiau erdvės reikalaujančia veikla. Gera mintis būtų prie baldų, kurių padėtį patalpoje reikia dažnai keisti, pritvirtinti ratukus ar slydimą užtikrinančias priemones.

Ant sienų tvirtinami baldai yra geriausias sprendimas, siekiant sukurti patogią valyti mokyklos erdvę: batų lentynos, sofos, suolai, paltų kabyklos ir knygų spintos – visa tai gerokai palengvina grindų valymą.

Mokykliniai baldai, kuriuos lengva perkelti ir valyti

Sofas ir kitus minkštus mokyklinius baldus reikia kasdien valyti dulkių siurbliu, kad būtų išvengta dulkių ir alergenų, galinčių turėti neigiamą poveikį sveikatai. Jei naudojate demblius, turėtumėte pasirinkti tokius, kuriuos galima skalbti skalbyklėse. Taip pat patogu naudoti kėdes, kurių minkštąją medžiaginę dalį, atsiradus poreikiui, galima lengvai nuimti ir išskalbti.

Uždarose laikymo vietose susikaupia mažiau dulkių

Tokie baldai, kaip uždaros spintos su stumdomomis durimis, yra daug patogesni valyti nei atviros lentynos, kuriose lengvai kaupiasi purvas ir dulkės. Dėl šios priežasties, laikyti popierių ir kitas mokyklines priemones uždarose spintose taip pat yra puiki mintis.

Šis straipsnis yra iš kategorijos: