• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

„Nomad” – baldų serija su požiūriu!

„Nomad” – baldų serija su požiūriu!
Straipsnis

„AJ“ pristato naują charakteringų baldų seriją – tai stilingų juodai baltų baldų serija „Nomad“.
– „Kurdama „Nomad“ serijos baldus, stengiausi, kad jie būtų itin paklausūs ir modernūs, pasižymėtų aukšta kokybe ir priimtina kaina. Mano tikslas – pasiekti verslininkus ir naujas, stilingas įmones, kurioms dažnai tereikia nešiojamojo kompiuterio, kad galėtų vykdyti savo veiklą“, – sako „Nomad“ baldų dizainerė Elin Basander Andre.


„Nomad“ serija – tai puikus pasirinkimas klientams, kurie ieško ekonomiškų, mažai vietos užimančių baldų. Ši serija – tai pradedantiems verslo subjektams skirtas, tarpusavyje derančių baldų komplektas su vieta daiktams laikyti, lentynomis ir net mažais kabelių ir laidų laikymo sprendimais.

– „Pati žinau, ką reiškia įkurti naują įmonę, todėl „Nomad“ seriją projektavau atsižvelgdama į savo asmeninę patirtį. Verslininkas neturėtų visus savo pinigus ir energiją iššvaistyti baldams“, – teigia Elin Basander Andre ir priduria: „ „AJ Products“ siūlo platų biurų baldų, skirtų labiau išvystytoms įmonėms, asortimentą. „Nomad“ serijos tikslas – pasiūlyti baldus tiems, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius.“

Baldai yra maži, juos paprasta perkelti į kitą vietą, todėl juos lengvai pritaikysite kituose biuruose ateityje. „Būtent todėl ir nusprendžiau šią seriją pavadinti „Nomad“! Norėjau, kad šiuos baldus verslininkai galėtų pasiimti su savimi ir pritaikyti juos kitur jų įmonėms augant“, – sako Elin Basander Andre.

Sumanūs daiktų laikymo sprendimai

„Nomad“ baldai suteikia daug įvairių sumanaus daiktų laikymo ir surūšiavimo galimybių. Praktiška lentyna ant ratukų su didelėmis daiktų saugojimo dėžėmis ir angomis, kurias galima įvairiai dekoruoti. Į daiktų dėžes, kurias galima padėti ant stalviršio, galima tvarkingai sudėlioti visus smulkius daiktus, pradedant popieriumi ir baigiant tušinukais, todėl greitai rasite viską, ko jums reikia. Apskritai, su serijos baldais jūs palaikysite tvarką ir švarą, nes juos itin lengva prižiūrėti. Spintos viršus yra puošnus, dėlionės stiliaus, Elin specialiai sukurtas tam, kad kiekvienas daiktas turėtų savo vietą. Kitaip tariant, „Nomad“ baldai turi viską, ko verslininkui gali reikėti, kad pasiektų savo tikslus!

– „Projektuodama „Nomad“ seriją, siekiau sukurti elegantišką, juodai baltą stilių, kuris populiarus tiek interjero dizaine, tiek mados tendencijose. „Nomad“ serija yra mažesnė už kitas „AJ“ asortimento serijas, o dėl kruopščiai parinktų spalvų baldai atrodo labai šiuolaikiškai. „Nomad“ baldais apstatytame biure darbas turėtų vykti linksmai, kūrybiškai ir su dideliu įkvėpimu!“, – teigia dizainerė.

Vieta kūrybai!

„Nomad“ baldų serija atveria neribotas galimybes sukurti stilingą biuro aplinką.
„Klientai, kurie renkasi „Nomad“ baldus, paprastai nori sukurti kūrybišką darbo vietą, kur dera darbas ir laisvalaikis. Dažnai verslininkai tiesiog išsinuomoja kambarį biurų viešbutyje, todėl nėra neįprasta biure laikyti dviratį, gimnastikos kamuolį ar stalo teniso stalą. Būtent šiuos klientus ir noriu pasiekti. Ši baldų serija atspindi ir tam tikrą požiūrį“, – pastebi Elin.
Kadangi „Nomad“ serijos spalvos yra labai paprastos, baldai puikiai dera daugumoje biurų.

– „Asmeniškai aš naudočiau šiltas, neutralias spalvas ir akcentus, pavyzdžiui, konjako spalvos detales ar žalius augalus, kad sušvelninčiau ir papildyčiau juodai baltus šios serijos baldus“, – pataria Elin Basander Andre.

Susiję produktai
Nomad rašomasis stalas
Nomad rašomasis stalas
Kodas: 12011
 • Kompaktiškas
 • Tvirtas laminatas
 • Medžio masyvo kojos
Nomad serijos ant sienos kabinama lentyna
Nomad serijos ant sienos kabinama lentyna
Kodas: 12015
 • Kabinama ant sienos
 • Lengvai montuojama
 • Ilgaamžis ir patikimas laminatas
Nomad stalčius su lentyna
Nomad stalčius su lentyna
Kodas: 12012
 • Viršutinė lentyna su skyriais
 • 9 skyriai
 • Tolygiai riedantys ratukai

Šis straipsnis yra iš kategorijos:

"Kurdama „Nomad“ serijos baldus, stengiausi, kad jie būtų itin paklausūs ir modernūs, pasižymėtų aukšta kokybe ir priimtina kaina."
Elin Basander André
Elin Basander André „Nomad“ baldų serijos dizainerė