• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 7 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Biuro baldai - viskas, ko reikia funkcionaliam ir patogiam biurui!

Atraskite mūsų siūlomas baldų serijas

Biuro baldai, biuro priedai ir biuro aksesuarai

 

Aktyvaus darbo kėdės


Sveikata – didžiausias mūsų turtas, ja privalome rūpintis ne tik laisvalaikiu, tačiau ir darbo metu. Sustiprinti ir pagerinti sveikatą, sumažinti kūnui tenkančią įtampą ir jos sukeliamus skausmus padės ergonomiškos kėdės, ergonomiško dizaino aktyvaus sėdėjimo kėdės, balansinės kėdės ir kėdės-balnai.


Aplankų spintos


Dokumentų ir aplankų spintos – būtinas kiekvieno biuro priedas. AJ Produktai siūlo patikimas, praktiškas ir itin funkcionalias aplankų saugojimo spintas ir spinteles.

 

Biuro kėdės


Patogios ir ergonomiškos biuro kėdės – funkcionalios ir produktyvios darbo dienos garantas. AJ Produktai siūlo aukščiausios kokybės biuro kėdes, kurios pasižymi itn dideliu funkcionalumu, patvarumu ir yra aprūpintas dideliu kiekiu papildomų funkcijų.

 

Biuro pertvaros


Tyli ir jauki darbo erdvė – efektyvus darbo užduočių atilikimas. Privatumą suteikiančios ir darbo erdvės akustiką gerinančios biuro pertvaros. Pastatomos pertvaros, stalo pertvaros, triukšmą slopinančiospertvaros, garsą sugeriančios pertvaros.


Biuro spintelės


Visiems be išimties darbuotojams malonu ir gera dirbti tvarkingame biure. AJ Produktai siūlo talpias, labai praktiškas, stilingas ir itin patvarias biuro spinteles. Laikykite biuro reikmenis ir daiktus organizuotai bei tvarkingai - greitai raskite tai, ko ieškote!

 

Biuro spintos


Svarbūs dokumentai, segtuvai, aplankai, papkės ir visi kiti biuro reikmenys privalo turėti savo vietą. Siūlome didelį biuro spintų asortimentą. Medinės spintos, metalinės spintos ir padidinto saugumo spintos.

 

Stalčių spintelės


Vienas iš funkcionaliausių biuro priedų – stalčių spintelė. Tai nedideli stalčių moduliai, kurie neužima daug vietos ir gali būti pozicionuojami Jums patogioje vietoje po stalu, šalia stalo, šalia spintelės arba individualiai.


 

Biuro stelažai


AJ Produktai siūlo vieną iš praktiškiausių šiuolaikiško biuro priedų – biuro stelažus. Tai paprastos konstrukcijos priedas, kuriame sudėti daiktai, aksesuarai, biuro reikmenys ir interjero detalės bus puikiai matomi ir lengvai pasiekiami. Tinkamas biuro stelažas – tvarkingos darbo erdvės garantas.


 

Biuro vežimėliai, ofiso vežimėliai


Jums dažnai reikia pernešti didelius kiekius dokumentų ir segtuvų biuro ribose Šioms užduotims būtinas funkcionalus ir patogus biuro vežimėlis. Naudojant šiuos vežimėlius Jūs lengvai pervešite segtuvus, pašto siuntas, pašto korespondenciją ir biuro priedus.


Biuro kilimėliai, darbo vietos kilimėliai


AJ Produktai siūlo didelį darbo vietos kilimėlių pasirinkimą. Funkcionalūs, grindų dangą apsaugantys ir darbo erdvės akustiką gerinantys kilimėliai – praktiškas kiekvieno ofiso priedas. Galima įsigyti stovimam darbui pritaikytus kilimėlius ir apsauginius kilimėlius po kėde.

 

Korespondencijos spintos, pašto rūšiavimo spintos


Jūsų įmonės gauna daug pašto siuntų ir pašto korespondencijų Tuomet Jums būtina funkcionali ir labai patogi naudoti pašto rūšiavimo spinta – korespondencijos spinta. Naudojant šiuos praktiškus baldus, kieviena pašto siunta turės savo vietą ir visada pasieks savo adresatą.

 

Biuro stalai


Ergonomiški stalai, stacionarūs biuro stalai, reguliuojamo aukščios biuro stalai – turbūt svarbiausi biuro baldai. Dirbdami jauskitės patogiai, sėdėkite taisyklingai, ergonomiškai ir tinkamai.