Šiukšlių rūšiavimo dėžės

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Atliekų rūšiavimo dėžės - ekologiškam šiukšlių tvarkymui

Kuo daugiau perdirbame, tuo geriau aplinkai. Tad padėkite aplinkiniams rūšiuoti, įrengdami šiukšlių rūšiavimo dėžes patogiose vietose, darbovietėje. Biuruose rekomenduojama pastatyti po šiukšlių dėžę popieriui po kiekvienu darbo stalu ir šalia spausdintuvų, o virtuvėje – atliekų dėžes plastikui, stiklui ir skardinėms. Sandėlyje arba gamykloje atliekų surinkimo stoteles vertėtų įrengti strategiškai tinkamose vietose, kur kaupiasi atliekos. Aiškiai pažymėkite dėžes etiketėmis ir (arba) naudokite skirtingų spalvų dėžes, kad būtų galima greitai suprasti, kur išmesti kokią atlieką.

Ypač vertingos atliekų rūšiavimo stotelės

Mūsų siūlomi trijų šiukšlių dėžių rinkiniai taps puikiu pasirinkimu, jei norite įrengti savo atliekų rūšiavimo stotelę. Atliekų rušiavimo komplektų produktai pagaminti iš lengvai valomo pilko plastiko ir tinka virtuvėms, biurams, dirbtuvėms, laisvalaikio centrams ir ne tik. Šias šiukšlių dėžes galima statyti vieną šalia kitos ir jas pažymėti etiketėmis, nurodančiomis, kokias atliekas mesti į kiekvieną dėžę. Prie šių atliekų dėžių pridedame penkias etiketes, kad galėtumėte naudoti dėžes buitinėms atliekomis, popieriui, plastikui, skardinėms arba stiklui.

Šiukšlių rūšiavimas renginiuose

Siūlome įvairius atliekų rūšiavimo sprendimus renginiams. Renginiuose aiškiai pažymėti šiukšlių konteineriai su ratukais sukuria patogų rūšiavimo sprendimą dideliems atliekų kiekiams. Mažesniuose renginiuose arba konferencijose, galima rinktis patogias kartotines dėžes, o tiekiant maistą ir priimant svečius praverčia butelių dėžės, kurias galima sudėti vienas į kitą, kai jos nenaudojamos.

Dviejų skyrių rūšiavimo šiukšliadėžės biurams

Mūsų siūlomi dviejų arba trijų skyrių atliekų rūšiavimo konteineriai idealiai tinka biurams, viešosioms erdvėms, maitinimo patalpoms ir net namams, nes tai tvarkingas ir gražus sprendimas šiukšlėms atskirti. Dailaus nerūdijančiojo plieno dizaino šiukšliadėžės atrodys stilingai bet kokioje aplinkoje, be to, jas lengva valyti ir užtikrinti optimalią higieną. AJ Produktai siūlo didelį atliekų surinkimo ir rūšiavimo sprendimų asortimentą ir garantuoja greitą produktų pristatymą Lietuvoje. Jei turite klausimų arba norite pasiteirauti kainos, kreipkitės į mus pagalbos realiuoju laiku programėle arba skambinkite +370 5 278 59 80.