Etiketės ir žymėjimas

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Etiketės ir žymėjimas

Kieviename sandėlyje, kiekvienoje pramonės erdvėje, gamykloje – turi būti sukurti saugi darbo aplinka. Viena iš būtinų sąlygų kuriant darbo erdvės saugumą yra tinkamas žymėjimas. Tik aiškiai ir suprantamai pažymėtos pavojingos zonos leis sukurti saugią darbo aplinką. AJ Produktai asortimente yra didelis pavojingų zonų žymėjimo priedų, apie pavojų įspėjančių ženklų ir kitų šios paskirties aksesuarų pasirinkimas.

Apie pavojų įspėjantys lipdukai

Vienas iš pačių funkcionaliausių ir patogiausiai naudojamų žymėjimo priedų yra apie pavojų įspėjantys ir informaciniai lipdukai. Pavojaus lipdukai leidžia aiškiai ir suprantamai pažymėti išėjimus, įėjimus, pavojingas zonas, specialios paskirties zonas ir t.t. Pas mus galima įsigyti lipdukus, kurie įspėja apie sprogias ir degias medžiagas, karštus ir slidžius paviršius, elektros pavojų ir pan. Iš lipnaus poliesterio pagaminti įspėjantieji ir informaciniai lipdukai pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu. Mūsų siūlomi lidpdukai atitinka tarptautinius GHS reikalavimus.

Linijų žymėjimo juostos ir įrankiai

Sandėliuose ir gamybos aplinkose, yra būtinybė žymėti saugias praėjimo zonas. Šios zonos aiškiai nurodo vietas, kuriose turi vykti mechanizmų ir darbuotojų judėjimas. Šios zonos yra žymimos lipniomis žymėjimo juostomis. Žymėjimo juostos gali būti geltonos arba brūkšniuotos geltonos-juodos spalvų. Esant poreikiui, siūlome įsigyti ir linijų žymėjimo prietaisą, kuris leidžia labai greitai ir labai patogiai nupaišyti tvarkingas linijas. Į prietaisą įstatomas pageidaujamos spalvos dažų flakonas ir paspaudus ergonomišką rankeną, stumiant, yra nupaišomos tiesios, taisyklingos formos ir ilgai tarnaujančios linijos.

Darbo saugos priedai

Be aukščiau išvardintų žymėjimo produktų, siūlome įsigyti viską, kas yra būtina kuriant saugias darbo aplinkas. Naršykite darbo saugos produktų kategorijas – įsigykite tai, kas atitinka Jūsų individualius poreikius. Saugesnias darbo aplinkas sukurti leidžia tokie produktai, kaip eismo veidrodžiai, pertvaros nuo triukšmo, stulpeliai ir atitvarai, apsaugos nuo smūgių ir t.t.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos