Konsoliniai stelažai

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Konsoliniai stelažai

Be standartinių sandėlio stelažų ar paletinių stelažų, sandėliavimo patalpoms reikia ir konsolinių stelažų. AJ Produktai asortimente yra didelis visų tipų ir modelių stelažų pasirinkimas. Mūsų siūlomi konsoliniai stelažai yra pritaikyti vietos taupymo sprendimams sandėliuose. Yra siūlomi dviejų tipų konsoliniai stelažiai: mažos ir vidutinės apkrovos bei didelės apkrovos. Žemiau esančiame tekste pateikiame smulkesnę informaciją apie stelažus.

Didelės maksimalios apkrovos konsoliniai stelažai

Didelės maksimalios apkrovos konsoliniai stelažai suteikia horizontalų, lengvai pasiekiamą ir optimaliai organizuotą ilgų daiktų saugojimo sprendimą. Šių stelažų konstrukcija pagaminta ir ypatingai tvirto bei patvaraus, milteliniu būdu dažyto lakštinio plieno. Maksimalų konstrukcijos stabilumą užtikrina vidurinis statramstis. Esant poreikiui, galima įsigyti bei sumontuti konsoliniam stelažui skirtas pertvaras, kurios leidžia patogiai rūšiuoti stelaže sudėtus daiktus ir apsaugo juos nuo iškritimo. Pas mus galima įsigyti bet kokiems poreikiams tinkančius daiktų saugojimo produktus ir priedus. Norėdami sužinoti specifikacijas – spustelkite ant Jus dominančio produkto nuotraukos.

Nedidelės apkrovos konsoliniai stelažai

Mūsų siūlomi nedidelės ir vidutinės apkrovos konsoliniai stelažai yra skirti nedidelio ir vidurinio svorio daiktams, pavyzdžiui plastikiniams vamzdžiams, grindjuostėms ir pan. Ši stelažų sistema leidžia palaikyti optimalią tvarką ir lengvai rasti bei pasiekti tai, ko ieškoma. Kaip ir didelės maksimalios apkrovos konsoliniai stelažai, šie konsoliniai stelažai pagaminti iš milteliniu būdu dažyto lakštinio plieno. Perforuoti statramsčiai leidžia stelažo šakas tvirtinti 50 mm intervalais. Stelažų moduliai komplektuojami su horizontaliais bei skersiniais tvirtinimais, kurie sukuria maksimalų konstrukcijos stabilumą. Jeigu Jums reikia papildomos informacijos apie konsolinius ar kitus stelažus – susisiekite su pardavimų skyriumi. Be konsolinių stelažų, mūsų asrotimente yra didelis kitų sandėlio produktų pasirinkimas. Galima įsigyti tokius funkcionalaus sandėlio elementus, kaip spintos su dėžutėmis, kopėčios ir pastoliai, stelažai padangoms, stumdomos pakylos ir t.t.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos