Pakavimo plėvelė

Visuose darbo aplinkose, kuriose yra pakuojami siuntiniai, kroviniai ir bet kokie kiti daiktai, yra būtina pakavimo plėvelė. Tai viena patikimiausių ir patogiausiai naudojamų pakavimo medžiagų. Pakavimo plėvelė ne tik patikimai apsaugo siunčiamus krovinius, tačiau puikiai sutvirtina tarpusavyje ant paletės sudėtus daiktus. Naudojant tokius priedus, kaip pakavimo plėvelės laikiklis, sutaupoma daug laiko, o siuntiniai supakuojami maksimaliai tvirtai.

Laikiklis pakavimo plėvelei

Tai paprastos, bet labai tvirtos plieno konstrukcijos prietaisas, kuris optimizuoja ir palengvina pakavimo darbus. Naudojant laikiklį, labai lengva supakuoti didesnius daiktus bei krovinius, sutvirtinti ant padėklo sudėtas prekes ir pan.

Burbulinė plėvelė

Norint saugiai transportuoti lengvai dužtančius ir pažeidžiamus daiktus, būtina naudoti burbulinę plėvelę. Ši plėvelė patikimai apsaugo krovinius ir amortizuoja transportavimo metu patiriamus smūgius. Burbulinė plėvelė idealiai tinka stiklinių daiktų, lengvai dužtančių daiktų, technikos transportavimui. Be pakavimo plėvelės, burbulinės plėvelės galima įsigyti pakavimo medžiagų komplektus, kuriuos sudaro pakavimo plėvelė ir laikiklis. Naršykite pakavimo įrangos kategoriją, susipažinkite su siūlomais pakavimo / surinkimo stalais, surišimo priemonėmis, siuntų svarstyklėmis ir kitais produktais. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos