Paletės ir priedai

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Paletės ir priedai

Padėklai, paletės, europadėklai ir europaletės yra būtinas kiekvieno sandėlio, prekybos ar pramonės erdvės įrankis. Ant palečių sudėti daiktai yra patogiai transportuojami bei sandėliuojami. Padėklų konstrukcija yra pritaikyta šakiniams krautuvams bei keltuvams. Kai kuriose darbo aplinkose, tik europaletės nepakanta, yra būtini ir tam tikri darbus palengvinantys ir optimizuojantys priedai. AJ Produktai asortimente yra didelis medinių europadėklų, metalinių palečių, plieninių palečių, plastikinių padėklų, vežimėlių padėklams, europadėklų rėmų ir stovų paletėms pasirinkimas.

Metaliniai padėklai, plastikinės paletės

Be medinių padėklų, dažnai yra naudojamos metalinės paletės arba plastikinės paletės. Šie padėklai pasižymi ženkliai didesniu tvirtumu, nei mediniai palečių modeliai. Metaliniai ir plastikiniai padėklai tarnauja žymiai ilgiau nei mediniai analogai. Galima įsigyti plienines paletes su plokščiu - uždaru dugnu arba metalinius padėklus su grotuotu paviršiumi. Tam tikrose įmonėse, kurių darbas yra susijęs su statinių ir kitų talpų pervežimu, yra reikalingos plastikinės paletės su perforuotu paviršiumi ir nuotekas surenkančiu korpusu. Tokia paviršiaus konstrukcija praleidžia ant padėklo įsipylusius skysčius į plastikinio padėklo konstrukijos vidų. Taip apsisaugoma nuo teršalų patekimo į aplinką ir didinamas darbo erdvės saugumo lygis.

Tinkliniai bortai paletėms

Tam tikrai atvejais, nėra galimybės sudėti prekių bei krovinių ant standartinės paletės – tam būtini priedai, tokie, kaip tinkliniai rėmai padėklams. Šie rėmai tvirtinami ant standartinio, medinio europadėklo kraštų. Jie sukuria bortus, kurie leidžia ant paletės sudėti nesupakuotus ar nestandartinės formos daiktus. Tinkliniai rėmai apsaugo transportuojamą krovinį nuo iškritimo bei pažeidimų. Galima rinktis skirtingo aukščio padėklo rėmus. Dauguma paletės rėmo modelių yra su integruotais varteliais, kurie palengvina krovinių pakrovimą, iškrovimą bei pasiekiamumą.

Vežimėlis padėklams

Vežimėliai padėklams optimizuoja palečių transportavimą darbo aplinkose. Transportavimas nėra vienintelė šio vežimėlios funkcija. Padėklo vežimėlio konstrukcija yra aukšta, todėl ant vežimėlio padėtas padėklas būna optimaliame aukštyje, su juo dirbti patogu ir ergonomiška. Vežimėlio padėklams konstrukcijoje sumontuoti tvirti ratukai su stabdžiais, kurie leidžia vežimėlį užfiksuoti stabilioje padėtyje. Be aukščiau išvardintų produktų, pas mus galima įsigyti viską, kas yra būtina patogiam krovinių ir prekių pervežimui bei perkėlimui. Naršykite sandėlio vežimėlių, tinklinių konteinerių, karučių ir kitas kategorijas – išsirinkite tai, kas tinka Jūsų individualiems poreikiams.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos