Pakavimo priemonės ir medžiagos

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Pakavimo priemonės ir medžiagos

Viską, kas būtina patogiam ir produktyviam pakavimo užduočių atlikimui, galite įsigyti pas mus. Mes siūlome burbulinę plėvelę, išlankstomas kartonines dėžes, pakavimo popierių, vokus, plastikinius dėklus, pakavimo peilius, surišimo juostą, surišimo įrankius ir t.t.

Pakavimo medžiagas pirkite didesniais kiekiais – taupykite pinigus

Jeigu kiekvienos darbo dienos metu siunčiate didelį kiekį siuntų, pakavimo medžiagas vertėtų pirkti dideliais kiekiais, pvz rulonais. Mūsų siūlomų prekių asortimente yra rulonas kartoninio pakavimo popieriaus (75 m). Taip pat galima įsigyti 150 m. burbulinės plėvelės ruloną. Rulonus yatingai patogu naudoti, jei ant pakavimo stalo yra įrengtas rulono laikiklis, toks, kokie yra sumontuoti ant mūsų siūlomų pakavimo stalų. Naudojant pakavimo stalą su pakavimo medžiagos laikikliu, prekes ir siuntinius galima pakuoti maksimaliai patogiai, greitai ir produktyviai. Galima įsigyti ir stovą pakavimo medžiagų rulonams su integruotu peiliu.

Naudokite segiklį – greitai ir patogiai sutvirtinkite siuntinį

Segiklis – ypatingai patogus ir universalus įrankis. Siūlome įsigyti skirtingo funkcionalumo ir skirtingo dydžio segiklius. Kalantis segiklis idealiai tinka etikečių tvirtinimui prie siuntos bei medžiagos prisegimui prie sienos ir tt. Be segiklių, asortimente yra pakavimo juostos ir lipnios juostos. Priklausomai nuo pakuojamo siuntinio ir Jūsų individualių poreikių – išsirinkite Jums tinkančias pakavimo medžiagas bei priemones.

Pakavimo priemonių rinkinys

Siūlome įsigyti pakavimo medžiagų rinkinį, kurį sudaro lipnios juostos laikiklis su dozatoriumi, lipni juosta, pakavimo peilis bei patogiam siuntų žymėjimui skirtas markeris. Šis pakavimo priemonių komplektas tinka ir vos kelias siuntas per dieną išsiunčiančiam mažam verslui, ir namams. Nežmirškite įsigyti siuntiniams skirtų plastikinių dėklų, vokų, sudedamų kartoninių dėžių ir kitų pakavimo darbus optimizuojančių priedų. Be pakavimo medžiagų, siūlome įsigyti ir surišimo priemones, svarstykles, surišimo ir pakavimo juostas ir žinoma – pilnai sukomplektuotus pakavimo stalus. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos