Konvejeriai

Konvejeriai

Konvejeriai optimizuoja daugumos prekių, dėžių, siuntų ir padėklų transportavimą. Tai ypatingai naudingas priedas darbo erdvėms, kuriose yra didelis – kasdienis prekių ir kitų daiktų judėjimas. Be to, konvejeriai mažina darbo vietoje patiriamų traumų riziką, didina darbo aplinkos saugumą ir gerina ergonomikos lygį. Konvejeriai – idealios transportavimo sistemos, kurios yra labai lengvai surenkamos bei prižiūrimos.

Reguliuojamo aukščio ir reguliuojamo ilgio konvejeris

Parduodami prekių ir krovinių konvejeriai yra pritaikomi individualiems poreikiams. Jie leidžia sukurti universalius pakavimo bei surinkimo linijų sprendimus. Konvejeriui galima suteikti reikalingą forma, pvz. konvejeris gali būti S raidės formos. Jo aukštis – reguliuojamas, todėl darbuotojai dirbs ergonomiškoje padėtyje. Konvejeris gali būti pritaikytas darbo erdvėje esančioms kliūtims. Nenaudojamas konvejeris užima nedaug vietos ir yra patogiai sandėliuojamas. Maža to, konvejerio konstrukcijoje yra sumontuoti ratukai, kurie leidžia lengvai perstumti konvejerio konstrukciją į reikiamą vietą.

Ypatingai tvirti plieno ratukai kovejeriams

Plieniniai konvejerių ratukai yra pritaikyti pramonės erdvėms. Plieno konstrukcijos ratukai tinka verslams, kurie privalo užtikrinti higienišką prekių ir pakuočių transportavimą. Taip pat parduodami konvejeriai su PVC ir nailono ratukais. Šie ratukai, kaip ir plieniniai – labai tvirti ir patvarūs.

Konvejeriai nenaudojantys elektros energijos

Šio modelio konvejeriai transportuoja krovinius naudodami tik žemės trauką, t.y. kroviniai konvejeriu keliauja iš aukštesnės konstrukcijos vietos į žemesnę. Tai efektyvus, ekologiškas ir ekonomiškas transportavimo būdas. Maksimali parduodamų konvejerių apkrova, priklausomai nuo modelio, 80-1000 kg. Visiškai nesvarbu, ar Jūs valdote didelį sandėlį, milžinišką distribucijos centrą ar gamyklą – mes turime viską, ko gali prireikti kuriant patogesnes ir funkcionalesnes darbo vietas. Sandėlio stelažai, paletiniai stelažai, atliekų rūšiavimo produktai, kėlimo įranga ir t.t. Naršykite produktų kategorijas, susiraskite tai, kas idealiai atitiks Jūsų individualius poreikius.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos