Svarstyklės

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Svarstyklės

Visiškai nesvarbu, ar Jūs ieškote nedidelių siuntų svarstyklių, didesnių krovinių svarstyklių ar svarstyklių padėklams – visa tai rasite AJ Produktai. Mes siūlome įsigyti iki 0,1 g. paklaidos svarstykles, kuriomis galima sverti iki 10 000 kg. daiktus. Dauguma svarstyklių modelių yra aprūpinti sumavimo, procentinio skaičiavimo, svorio palyginimo ir svorio tikrinimo funkcijomis. Susipažinkite su svarstyklių specifikacijomis – įsigykite tokias svarstykles, kurios idealiai atitiks Jūsų individualius poreikius.

Krano kablio svarstyklės sunkiems kroviniams

Ypatingai tvirtos svarstyklės leidžia pasverti daiktus, kuriuos yra sunku ar net neįmanoma padėti ant standartinių svarstyklių. Nuotoliniu būdu valdomos svarstyklės yra kabinamos ant krano ir yra aprūpintos 360° apsisukančiu kabliu. Užlaikymo funkcija leidžia matyti sverto daikto svorį net jį nuėmus nuo svarstyklių. Galima įsigyti iki 10 t. svorio daiktus sveriančias svarstykles.

Platforminės svarstyklės – dideliems ir sunkiems daiktams

Plačios svarstyklės su platforma yra skirtos didelių daiktų bei palečių svėrimui. Ant šių svarstyklių galima sverti iki 3000 kg. daiktus. Platforminės svarstyklės gali būti naudojamos detalių skaičiavimui, procentiniam ir palyginamajam svėrimui ir t.t. Jos idealiai tinka naudojimui sandėliuose, gamyklose, pramonės erdvėse ir kitose darbo aplinkose, kuriose yra būtinas patogus, tikslus ir greitas daiktų svėrimas. Galima įsigyti platformines svarstykles, kurių konstrukcija yra pritaikyta padėklų, palečių, vežimėlių, statinių ir kitų daiktų svėrimui.

Svarstyklės padėklams

Paletėse ir ant padėklų sudėtus daiktus sverkite patogiau naudodami sveriantį padėklų vežimėlį. Šis sveriantis vežimėlis gali sverti iki 2000 kg. svorį. Šis įrenginys yra naudingas dvigubai – jis atlieka standartines padėklų vežimėlio funkcijas ir papildomai sveria transportuojamą krovinį. Jis idealiai tinka naudojimui sandėliuose, gamyklose, pramonės aplinkose ir pan. Esant poreikiui, galima įsigyti tik padėklų ir palečių svėrimui skirtas svarstykles. Jeigu prekių asortimente nerandate Jūsų poreikių atitinkančių svarstyklių – susisiekite su pardavimų skyriumi ir mes pasistengsime Jums padėti. Be svarstyklių, siūlome įsigyti ir kitus funkcionalias darbo vietas sukurti leidžiančius produktus. Pas mus galima įsigyti pakavimo ir surinkimo stalus, pakavimo medžiagas, pervežimo ir kėlimo įranga bei priedus, surišimo priemones ir t.t. Naršykite produktų kategorijas – susiraskite tai, kas tiks būtent Jums.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos