Smulkių detalių saugojimo spintos

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Smulkių detalių saugojimo spintos

AJ Produktai siūlo įsigyti kompaktiškam ir optimaliam nedidelių daiktų saugojimui pritaikytas spintas su dėžutėmis. Net ir pačias smulkiausias detales bei biuro reikmenis saugokite maksimaliai tvarkingai – greitai raskite tai, ko ieškote. Spintų su dėžutėmis kategorijoje rasite smulkių detalių saugojimo stelažus ir spintas su didesnėmis saugojimo dėžėmis. Išsirinkite tai, kas atitinka Jūsų indiviudalius poreikius – sukurkite optimalų daiktų saugojimo sprendimą.

Spintos su dėžutėmis

Mūsų siūlomos spintos yra komplektuojamos su nedidelėmis plastikinėmis dėžutėmis, kurios idealiai tinka smulkių detalių, vinių, varžtų ir kitų mažų daiktų saugojimui. Atviras dežučių konstrukcijos priekis užtikrina puikų turinio matomumą ir pasiekiamumą. Spintų lentynos – reguliuojamo aukščio, tai leidžia sukurti individualiems poreikiams tinkantį spintos interjerą. Kiekvienoje spintoje galima sutalpinti nuo 20 iki 120 saugojimo dėžučių, priklausomai nuo jų modelio bei dydžio. Tvirtos, patvarios ir ilgaamžės spintos pagamintos milteliniu būdu dažyto lakštinio plieno. Plastikinės dėžutės pagamintos iš polipropileno plastiko, kuris yra atsparus daugumai chemikalų, alyvų bei rūgščių. Dėl šios priežasties, dėžutės idealiai tinkamos naudoti pramonės erdvėse. Kievienos plastikinės dėžutės konstrukcijoje yra įrengtos patogios rankenos. Be to, dėžučių konstrukcijoje yra įrengtos vietos etiketėms, kurios leidžia sužymėti turinį. Galima įsigyti skirtingo modelio ir skirtingų išmatavimų rakinamas spintas. Tikslius išmatavimus, lentynų apkrovas, konstrukcijos svorius bei kitas specifikacijas sužinosite paspaudę ant Jus dominančio produkto nuotraukos.

Spintos su Euro dėžutėmis

Didelės, tvirtos ir patvarios spintos pagamintos iš milteliniu būdu dažyto lakštinio plieno. Šie daiktų saugojimo moduliai yra pritaikyti specialios paskirties darbo erdvėms, tokioms, kaip gamyklos, dirbtuvės ir pan. Maksimali kiekvienos spintos lentynos apkrova siekia 100 kg. Spintos komplektuojamos su Euro standarto dėžutėmis. Dėžutės pagamintos iš polipropileno plastiko, jos gali atlaikyti temperatūros pokyčius nuo -40°C iki +90°C. Šios dėžės idealiai tinka didesnių daiktų bei įrangos saugojimui bei rūšiavimui. Dėžių konstrukcijos šonai ir vidus – lygus, todėl dėžės yra lengvai valomos. Kaip ir mažos daiktų saugojimo dėžutės, didžiosios gali būti sudedamos viena ant kitos ir viena į kitą – taip optimizuojamas jų sandėliavimas. Mūsų siūlomos Euro dėžutės yra atsparios UV spinduliams bei pažeidimams, jos higieniškos ir sertifikuotos maisto produktų saugojimui. Be spintų su dėžutėmis, pasidomėkite ir kitais daiktų, prekių ir krovinių saugojimo optimizavimui skirtais produktais, tokiais, kaip sandėlio stelažai, paletiniai stelažai, platforminiai vežimėliai ir t.t.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos