Pramoninės pertvaros ir aptvarai

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Pramoninės pertvaros ir aptvarai

Pramonės erdvėse, gamyklose, dirbtuvėse ir sandėlio erdvėse turi būti naudojami priedai, kurie didina darbo aplinkos saugumą. Funkcionalūs įrankiai bei priedai apsaugo darbuotojus nuo galimų nelaimingų atsitikimų, neigiamų aplinkos veiksnių ir t.t. AJ Produktai asortimente rasite didelį darbo saugos prekių pasirinkimą. Vieni iš tokių priedų yra nuo triukšmo apsaugančios pertvaros bei suvirinimo pertvaros, kurios dar yra vadinamos suvirinimo užuolaidomis.

Suvirinimo užuolaidos ir suvirinimo pertvaros – saugesnei darbo aplinkai

Darbo erdvėse, kuriose yra atliekami suvirinimo darbai, yra būtinos apsaugos priemos. Šios priemonės sulaiko suvirinimo žiežirbas ir taip apsaugo darbuotojus nuo sužeidimų bei sumažina gaisro pavojų. Parduodamos suvirinimo pertvaros ir suvirinimo užuolaidos yra sertifikuotos pagal ISO EN 25980. Šios pertvaros yra gaminamos iš labai tvirto ir patvaraus PVC. Galima rinktis pertvaros modelį su ratukais, jie konstrukcijai suteikia maksimalų mobilumą, todėl pertvarą yra lengva perstumti į kitą darbo vietą. Visoms pertvaroms suteikiama 3 metų garantija.

Pramoninės pertvaros nuo triukšmo

Nuolatinis triukšmas – vienas labiausiai paplitusių neigiamų darbo aplinkų veiksnių. Nuolatinis triukšmas ne tik vargina darbuotojus, jis blaško dėmesį bei gali neigiamai paveikti darbuotojų sveikatą. Sumažinti triukšmo lygį ir sukurti tylesnes darbo erdves padeda garsą sugeriančios ir triukšmą slopinančios pertvaros. Galima rinktis skirtingų išmatavimų triukšmą slopinančias pramonines pertvaras. Esant poreikiui, galima įsigyti ir pertvarų modelius su ratukais, kurie leidžia garsą sugeriančias pertvaras pervežti ar perstumti kitą vietą. Be aukščiau išvardintų saugios darbo aplinkos priedų, AJ Produktai asortimente rasite didelį darbo saugos produktų pasirinkimą. Naršykite šią kategoriją ir išsirinkite Jums tinkančius eismo veidrodžius, mechanizmų aptvarus, apie pavojų įspėjančius ženklus ir lipdukus, stulpelius ir atitvarus bei kitus produktus.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos