Atitvarai ir barjerai

Patogesnė kasdienybė darbe

Norite palengvinti ir optimizuoti darbo procesus sandėlyje?

Skaitykite patarimus

Atitvarai ir barjerai

Atitvarai ir stulpeliai didina aplinkos saugumą ir pažymi pavojingas zonas. Be to, naudojant šias priemones, patogu valdyti žmonių srautus, eiles prekybos vietose ir pan. AJ Produktai asortimente yra didelis stulpelių, atitvarų eilėms, užtvaros sistemų, užtvaros stulpelių, ženklinimo ir eismo kūgių, ženklų atitvarams, plastikinių grandinių atitvarams, pintų virvių atitvarų sistemoms ir kitų priedų pasirinkimas.

Universalios atitvarų sistemos

Atitvarų sistemos, kurias sudaro atitvarų stulpeliai, juostos ir sieniniai laikikliai – idealus sprendimas norintiems greitai ir aiškiai atitverti tam tikras zonas, nukreipti žmonių srautus ir pan. Be to, atitvarų sistemos labai naudingos tuomet, kada yra poreikis pažymėti saugius praėjimus, pavyzdžiui aplink mechanizmus, sandėliuose ir pan. Atitvarų sistemas galima naudoti lauko renginiuose, sandėliuose, dirbtuvėse, kino teatruose, parduotuvėse, oro uostuose ir daugelyje kitų aplinkų. Atitvaro sistemos veikimo pricipas elementarus – naudotojas labai paprastai ir lengvai iš atitvaro stulpelio arba sieninio laikiklio išvynioja reikiamo ilgio juostą ir ją pritvirtina prie kito stulpelio arba sieninio laikiklio. Tai maksimaliai patogus, efektyvus, praktiškas ir neįtikėtinai universalus produktas.

Naudokite ženklinimo kūgius ir eismo kūgius – pažymėkite eismo klūtis

Ženklinimo ir eismo kūgiai, tai efektyvus saugios aplinkos kūrimo įrankis. Kūgiai leidžia greitai ir efektyviai pažymėti pavojingas zonas, eismo kliūtis ar statybos darbų zonos ribas. Maksimalaus matomumo dizainas su šviesą atspindinčiais elementais – užtikrina optimalų šių produktų matomumą. Be to, eismo kūgiai padeda pažymėti laikinas parkavimo vietas. Jeigu neturite daug vietos daiktų saugojimui, vertėtų rinktis sudedamus eismo kūgius. Nenaudojami šie kūgiai yra sustumiami į savo pačių konstrukciją ir, dėl tos priežasties, užima labai mažai vietos. Esant poreikiui, ant kai kurių žymėjimo kūgių modelių viršaus galima pritvirtinti atitvaro juostą.

Naudokite užtvarus – valdykite minias saugiai

Tvirtos konstrukcijos užtvaros yra skirtos žmonių srautų ir žmonių minių valdymui koncertų ir kitų didelių renginių metu. Minios valdymo užtvaros yra labai lengvai pozicionuojamos ir sujungiamos tarpusavyje. Užtvarus galima sujungti eilėmis arba kampu. Galvanizuoto plieno konstrukcija daro užtvarus tinkamais naudoti lauko sąlygomis, o maksimalų jų stabilumą užtikrina unikalios konstrukcijos kojos. AJ Produktai siūlo įsigyti viską, kas yra būtina saugiai darbo aplinkai sukurti. Naršykite darbo saugos produktų kategorijas, išsirinkite Jūsų individualius poreikius atitinkančius apsauginius mechanizmų aptvarus, eismo veidrodžius, apie pavojų įspėjančius ženklus ir t.t. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos