Veidrodžiai

Veidrodžiai

Pramoniniai veidrodžiai ir eismo veidrodžiai yra ypatingai svarbūs priedai kuriant saugesnę darbo aplinką. Tai papsrastas ir nebrangus būdas siekiant užtikrinti darbuotojų saugumą ir pagerinti optimalų darbo zonų matomumą. Naršykite AJ Produktai pramoninių bei eismo veidrodžių kategoriją – išsirinkite tai, kas atitinka Jūsų individualius poreikius.

Užtikrinkite saugų eismą darbo aplinkoje

Eismo veidrodžiai – efektyvus būdas sukurti saugų eismą darbo zonose ir išvengti mechanizmų, keltuvų, krautuvų ir kitų transporto priemonių susidurimų. Šiuos eismo veidrodžius būtina naudoti ir parkavimo aikštelėse bei logistikos zonose. Tinkamoje vietoje sumontuotas eismo veidrodis leidžia padidinti eismo saugumą, nes transporto priemonių vairuotojai veidrodyje aiškiai matys, kokia kliūtis jų laukia už posūkio, ar kokia transporto priemonė artėja iš už kampo. Kai kurie eismo veidrodžių modeliai yra su maksimalaus matomumo šviesą atspindinčiais paviršiais, kurie ne tik užtikrina optimalų matomumą, bet ir atlieka įspėjančio kelio ženklo funkciją. Naudokite funkcionalius ir praktiškus eismo veidrodžius – išvenkite nelaimingų atsitikimų.

Apsisaugokite nuo vagysčių

Didelio apžvalgos kampo veidrodžiai leidžia apsisaugoti nuo vagysčių parduotuvėse, prekybos centruose, turguose ir kitose verslo aplinkose. Išgaubtos formos veidrodžio matomumo kampas yra 180°, tai reiškia, kad veidrodyje puikiai matysis visa darbo zona. AJ Produktai asortimente ir prie lubų tvirtinami kupolo formos pramoniniai veidrodžiai, kurių apžvalgos kampas yra 360°. Šio tipo veidrodis pagamintas iš patvaraus akrilo, kuris yra pritaikytas intensyviam naudojimui specialios paskirties darbo aplinkose.

Sukurkite saugią sandėlio erdvę

Pramoninių veidrodžių ir eismo veidrodžių sumontavimas sandėlių erdvėse leidžia sukurti saugesnę darbo aplinką ir sumažinti nelaimingų atsitikimų tikimybę. Apžvalgos veidrodžių įrengimas siauruose pravažiavimuose, leidžia krautuvų vairuotojams aiškiai matyti priekyje ir už posūkių esančias kliūtis, darbuotojus ir pan. AJ Produktai asortimente yra didelis darbo saugos produktų ir priedų pasirinkimas. Pas mus galima įsigyti apie pavojų įspėjančius ženklus, stulpelius ir atitvarus, apsaugas nuo smūgių ir t.t. Naršykite dominančias kategorijas – išsirinkite tai, kad tiks būtent Jums. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.