Pakavimo juosta

Kievienoje darbo vietoje, kurioje ruošiami siuntiniai, pakuojami kroviniai ir kiti daiktai – būtinos funkcionalios ir patogios pakavimo priemonės, įrankiai bei medžiagos. Vienareikšmiškai labiausiai naudojama pakavimo medžiaga yra lipni juosta. Tai ypatingai lengvai naudojama priemonė, kuri leidžia greitai, o svarbiausia patogiai supakuoti siuntinį ar sutvirtinti krovinį. AJ Produktai asortimente yra dielis pakavimo juostų, lipnių juostų ir jų laikiklių bei dozatorių pasirinkimas.

Lipni juosta

Lipni pakavimo juosta yra produktas, kurio turi būti pakankamai kiekvienoje darbo aplinkoje, kurioje yra ruošiami siuntiniai, pakuojami kroviniai ir t.t. Pas mus galute įsigyti skaidrias, rudas, sidabrines ir dvipuses lipnias pakavimo juostas. Naršykite šią kategoriją ir išsirinkite Jūsų darbo poreikiams tinkančius produktus.

Laikiklis lipniai juostai

Tai pakavimo darbus palengvinantis ir optimizuojantis įrankis. Itin paprastos konstrukcijos pakavimo priedas, kuris leidžia sutaupyti daug brangaus laiko ir pakavimo bei tvirtinimo darbus atlikti patogiau. Lipnios juostos laikiklyje yra sumontuota ergonomiška rankena ir lipnią juostą greitai nupjaunantis dantytas peilis. Siūlome įsigyti ir prie sienos ar kitų paviršių tvirtinamus lipnios juostos dispanserius. Dispanserių konstrukicija leidžia juos greitai perkelti į kitą vietą.

Dvipusė lipni juosta

Be pakavimo juostos ir priedų, galite įsigyti ir dvipusę lipnią juostą. Ši lipni juosta leidžiai lengvai tvirtinti daiktus nenaudojant grąžto, varžtų, veržlių ar priedų. Be to, tai žymiai funckionalesnis pakavimo priedas nei klijai. Galima įsigyti dvipusės lipnios juostos rulonus arba dvipusę lipnią juosta jau sukarpytais vienetais. Be aukščiau išvardintų produktų, mūsų asortimente rasite visą kitą patogiam pakavimui skirtą įrangą bei medžiagas. Naršykite pakavimo medžiagų, surišimo priemonių, pakavimo ir surinkimo stalų kategorijas – sukurkite ir įrenkite optimalią pakavimo darbo vietą.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos