Surišimo įrankiai

Patikimam krovinių ir prekių tvirtinimui yra būtina patogi ir efektyvi surišimo bei aprišimo įranga. AJ Produktai asortimente yra didelis aprišimo aparatų, surišimo mašinų, aprišimo įrangos bei krovinių aprišimo priedų pasirinkimas. Naršykite šių prekių kategoriją, sužinokite tikslias produktų specifikacijas – išsirinkite tai, kas idealiai atitiks individualius darbo aplinkos poreikius.

Stovas aprišimo juostai

Vienas iš universaliausių, pigiausių ir funkcionaliausių krovinių aprišimo priedų yra sušimimo stovas su surišimo juostos rite. Surišimo juostos stovai gali būti stacionarūs arba mobilūs. Mobilūs stovai leidžia patogiai konstrukciją perstumtį į reikiamą vietą – tai taupo laiką ir optimizuoja krovinių aprišimo užduotis. Galima įsigyti stovus WG, PP, PET ir plieninėms aprišimo juostos. Stovų konstrukcijose įrengtos lentynos, kurios yra skirtos įrankiams bei sąsagoms susidėti. Surišimo juostų stovai gaminami iš ypatingai patvaraus ir tvirto, milteliniu būdu dažyto plieno.

Rankinis aprišimo aparatas

Siūlome įsigyti ir rankines aprišimo mašinas. Tai labai patogūs įrenginiai, kurie leidžia greitai ir patogiai aprišti daiktus, kurių neįmanoma aprišti naudojant automatines ir pusiau automatines aprišimo mašinas. Ergonomiškos konstrukcijos įrankiai optimizuoja krovinių ir siuntinių aprišimo darbus. Galima rinktis skirtingoms aprišimo juostoms skirtus aprišimo aparatus. Esant poreikiui, galima įsigyti rankinę – automatinę surišimo mašinėlę, kuri ne tik automatiškai įtempia aprišimo juostą, bet ir ją patikimai užtivirtina.

Automatinės ir pusiau automatinės surišimo mašinos

Gamykloms, dideliems sandėliams ir pramonėms erdvėms kartais reikalingi specialūs įrenginiai, tokie, kaip automatinės ar pusiau automatinės surišimo mašinos. Šie aprišimo aparatai yra skirti greitam didelio kiekio krovinių aprišimui. Automatinė aprišimo mašina naudoja PP surišimo juostą – ji gali atlikti iki 27 aprišimo operacijų per minutę. Be surišimo ir aprišimo įrangos, siūlome įsigyti viską, kas yra būtina patogiems pakavimo darbams. Naršykite pakavimo ir surinkimo stalų, pakavimo medžiagų, surišimo priemonių ir kitas kategorijas – sukurkite optimalias darbo vietas.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos