• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 7 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Darbo sauga ir priemonės

Darbo sauga


Saugi darbo erdvė – sėkmingos įmonės veiklos sąlyga. AJ Produktai jau daugiau nei 40 metų projektuoja, gamina ir parduota viską, kas būtina norint įrengti saugias darbo erdves, saugius sandėlius ir pramonės erdves. Mūsų asortimente rasite viską nuo pirmos pagalbos rinkinių iki apsauginių barjerų ar tinklinių pervarų ir tvorų.
 

Apsaugos nuo smūgių


Sandėlyje ir pramonės erdvėse vyksta intensyvus transporto priemonių eismas ir darbuotojų judėjimas. Tai padidintos rizikos zonos, kurios privalo būti tinkamai sužymėtos, o įranga tinkamai apsaugota nuo smūgių neleimingų atsitikimų. AJ Produktai siūlo itin didelį apsauginių konstrukcijų asortimentą. Apsauginiai barjerai, apsauginės atramos, apsauginiai atitvarai, apsauginės užtvaros ir betoniniai atitvarai -  tai produktai, kurių pagalba Jūsų darbo diena tap saugesnė.
 

Eismo veidrodžiai


Eismo veidrodžiai sandėliuose, gamyklose ir pramonės erdvėse didina darbuotojų saugumą, apsaugo techniką, krovinius ir prekes. Mūsų įmonė siūlo didelį sandėlio veidrodžių ir pramoninių veidrodžių asortimentą. Galima įsigyti ir visus veidrodžių montavimui būtinus priedus.

 

Grotuotos sienos


Sandėliuose ir pramonės erdvėse dažnai reikia atskirti sandėliavimo zonas. Šiam procesui būtinos tinkamos tinklinės pertvaros ir tinklinės sienos. AJ Produktai asortimente rasite didelį grotuotų sienų, tinklinių pertvarų ir pramoninių tvorų pasitinkimą.

 

Apie pavojų įspėjantys ženklinimas


Pramoninės zonos, logistikos zonos ir kiti erdvės turi būti sužymėtos tinkamai ir aiškiai – tai didina darbuotojų darbo saugą. Mūsų asirtimente rasite viską, ko reikia funkcionaliam darbo erdvių ženklinimui: grindų lipdukus, magnetines juostas, dažus, linijų žymeklius, magnetinius ženklų laikiklius, lipdukus ir apsaugines juostas.

 

Pertvaros nuo triukšmo


Pramonės erdvės pasižymi itin dideliu triukšmo lygiu. Norint atviroje erdvėje sukurti uždarą, tylesnę ir saugesnę zoną yra naudojamos triukšmą slopinančios pertvaros, virinimo pertvaros ir kiti priedai.

 

Pirmoji pagalba


Kiekvienoje darbo erdvėje privalu turėti pirmosios pagalbos rinkinius ir priedus, kurie turi būti lengvai pasiekiamoje vietoje. Siūlome įsigyti pramoninius pirmosios pagalbos rinkinius, jų laikiklius, fiziologinius tirpalus ir kitus priedus.

 

Statinių priedai


Darbo aplinkose, kuriose yra dirbama su skysčiais ir statinėmis yra būtini statinių priedai. Šie priedai leis patogiai tvarkyti skysčius ir apsaugoti aplinką. Mūsų asirtimente: piltuvai statinėms, užraktai statinėms, sklendės statinėms, statinių čiaupai, dozatoriai statinėms, dangčiai statinėms ir kiti priedai.

 

Stulpeliai ir atitvarai


Siekiant funkcionaliai sužymėti uždaras zonas ir praėjimus yra naudojamos juostinės užtvaros ir pertvaros. Mūsų asortimente rasite didelį juostų, laikiklių, stulpelių ir kitų priedų pasirinkimą.


Vežimėliai statinėms


Statinių vežimėliai – būtinas darbo erdvės priedas. Šie vežimėliai ne tik palengvins statinių pervežimo ir sandėliavimp procesus, tačiau ir padidins darbų saugą. AJ Produktai siūlo didelį statinėms skirtų vežimėlių pasirinkimą. Pas mus galima įsigyti: vežimėlius stainėms, hidraulinius statinių vežimėlius, statinių keltuvus ir visus reikiamus priedus.