• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 7 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Viskas pervežimui ir pakėlimui

Pervežimui / Perkėlimui


Sandėliuose, gamyklose ir kitose pramonės erdvėse būtina dažnai transportuoti didelius ir sunkius krovinius. Šioms darbo užduotims yra būtini fukcionalūs, tvirti, saugūs ir patogūs naudoti priedai bei įrankiai. AJ Produktai siūlomame asortimente rasite viską, ko reikia krovinių pervežimui ir perkėlimui.


Domkratai ir keltuvai


AJ Produktai siūlo įsigyti profesionalius domkratus ir keltuvus. Tai įrankiai, kurių pagalba krovinio kėlimas ir transportavimas taps lengvesniu ir svarbiausia saugesniu. Mūsų asortimente rasite skirtingos paskirties, skirtingų apkrovų bei skirtingų konstrukcijų domkratus, keltuvus, konvejerius, reguliuojamo aukščio stovus, ašinius stovus ir priedus.

 

Europaletės / europadėklai ir jų priedai


Europaletės, europadėklai ir jų priedai – būtini logistikos ir pramonės erdvių įrankiai. Mes siūlome įsigyti plastikines europaletes, plastikinius europadėklus, stovus padėklams, palečių vežimėlius, europalečių rėmus, europalečių bortus, pertvaras paletėms ir kitus priedus.

 

Išsiverčiantys konteineriai


AJ Produktai asortimente rasite didelį išverčiamų konteinerių pasirinkimą. Tai unikalios konstrukcijos, patogūs ir saugūs naudoti išsiverčiantys konteineriai, kurie palengvins atliekų surinkimo, rūšiavimo ir transportavimo procesus. Galite įsigyti skirtingo tūrio, skirtingų spalvų ir skirtingoms atliekoms skirtus išverčiamus konteinerius.

 

Karučiai


Vienas iš paprasčiausių, tačiau tuo pačiu funkcionaliausių statybos erdvių bei žemdirbystės įrankių yra karutis. Tai praktiškas įrankis, kuris ženkliai palengvis kasdienius transportavimo darbus.

 

Keliantys stalai, kėlimo stalai


Dirbant su didelio svorio kroviniais, produktais bei įrankiais reikia būti apsirūpinus šiems darbams reikalingais priedais. Vienas iš tokių – žirkliniai stalai. Tai ypatingai tvirtos konstrukcijos, didele kėlimo galia ir didele maksimalia apkrova pasižymintys įrankiai, kurie ženkliai palengvins didelio svorio daiktų pakėlimą. Tinkamame aukštyje esančius krovinius ir produktus patogiau tvarkysite, pakuosite ir t.t. Mūsų asortimente rasite itin didelį keliančių stalų asortimentą. Jūs tikrai rasite tokį kėlimo stalą, kuris atitinks Jūsų individualius poreikius.

 

Keltuvai


Vienas būtiniausių logistikos, pramonės ir sandėlio ervių priedų – keltuvai ir krautuvai. Be šių įrankių neįmanoma tinkamai transportuoti ir perkelti prekių, krovinių ir įrankių. AJ Produktai siūlo įsigyti rankiniu būdu arba elektra valdomus keltuvus ir krautuvus. Mūsų asortimente tikrai rasite Jums tinkančius keltuvus, kurie optimizuos atliekamus darbus sandėlyje, gamykloje ir pan. Palečių krautuvai, palečių keltuvai, pusiau elektriniai keltuvai, palečių vežimėliai ir t.t.

 

Nerūdijančio plieno vežimėliai


Parduotuvėse, viešbučiuose, mokyklose, ligoninėse ir viešojo maitinimo erdvėse yra būtini funkcionalūs ir higieniški nerūdijančio plieno vežimėliai. Tai vežimėliai, kurie yra skirti maisto produktų ir kitų daiktų transportavimui. Mūsų asortimente rasite didelį nerūdijančio plieno vežimėlių pasirinkimą: nuo platforminių nerūdijančio plieno vežimėlių iki nerūdijančio plieno vežimėlių su viena ar keliomis lentynomis.


Pakrovimo trapai


Siekiant nesunkiai ir patogiai pervežti krovinius sandėliuose ir pramonės erdvėse yra reikalingi įvarūs transportavimo priedai. Vieni tokių – užvažiavimo ir pakrovimo trapai, rampos, šlaitiniai slenksčiai ir pan. AJ Produktai siūlo įsigyti itin tvirtus ir funkcionalius šlaitinius slenksčius, rampas, trapus bei kitus transportavimą palengvinančius priedus.

 

Palečių vežimėliai


Vežimėliai paletėms ir padėklų vežimėliai – gyvybiškai svarbūs logistikos ir pramonės ervių įrankiai. Tai ypatingai funkcionalūs ir visus transportavimo darbus palengvinantys įrankiai. AJ Produktai asortimente tikrai rasite Jūsų poreikius atitinkančius palečių vežimėlius. Tarp mūsų siūlomų produktų yra ne tik vežimėliai padėklams, tačiau ir šakiniams keltuvams skirti kranai, mechaniniai palečių keltuvai bei priedai.

 

Paspirtukai


Dideliuose sandėliuose ir gamyklose darbuotojams reikia įveikti didelius atstumus. Kartais yra būtinybė pernešti krovinius iš vienos vietos į kitą ar tiesiog surinkti prekes iš skirtingų sandėlio vietų. Sandėlio paspirtukas – unikalus ir ypatingai funkcionalus įrankis, kuris ženkliai palengvins kasdienius darbus bei leis sutaupyti laiko.

 

Perstūmimo platformos


Perstūmimo platforma vienas reikalingiausių krovinių transportavimo įrankių. Tai nedideli, tačiau labai praktiški sandėlio ar pramonės erdvės priedai, kurie ženkliai palengvina didelio svorio krovinių perstūmimą į kitą vietą. AJ produktai siūlo įsigyti įvairios konstrukcijos, skirtingoms paskirtims pritaikytas perstūmimo platformas.

 

Ratukai


AJ Produktai siūlo įsigyti tvirtus ir labai praktiškus ratukus pramonės ir sandėlio erdvėms. Mūsų asortimente rasite įvairios modifikacijos ratukus vežimėliams, ratukus sandėlio vežimėliams, ratukus paletiniams vežimėliams, biuro kėdžių ratukus. Galite įsigyti fiksuotos padėties arba individualiai judančius pripučiamus ratukus arba ratukus su kietos gumos, nailono arba plastiko protektoriais.


Sandėlio vežimėliai


Vežimėliai sandėlyje – būtinas įrankis. Patogūs naudoti, patvarūs, tvirti ir darbo užduotims pritaikyti sandėlio vežimėliai palengvins kasdienius Jūsų darbus. AJ Produktai gamina ir parduoda itin didelį pramonės vežimėlių asortimentą. Pas mus rasite: laiptais lipančius vežimėlius, transportavimo vežimėlius su platforma, sulankstomus vežimėlius, vežimėlius dujų balionams, vežimėlius padangoms, universalius vežimėlius ir t.t.


Tinkliniai konteineriai


Tinklinis konteineris, tai labai praktiškas sandėlio, pramonės ar parduotuvės priedas, kuriame sudėtos prekės ar kroviniai yra puikiai matomi. Mūsų įmonė siūlo įsigyti skirtingoms paskirtims pritaikytų, įvairios modifikacijos tinklinius konteinerius, kurie padės optimizuoti krovinių transportavimo ir sandėliavimo procesus. Mes siūlome įsigyti mobilius tinklinius konteinerius, tinklinės konstrukcijos vežimėlius, tinklinius konteinerius paletėms, tinklinius bortus padėklams ir pan.

 

Transportavimo vežimėliai


Transportavimo vežimėlis yra tiesiog gyvybiškai svarbus sandėlio ar gamyklos įrankis. Šie vežimėliai leis lengvai ir patogiai pervežti didelio svorio ir nestandartinių išmatavimų krovinius. AJ Produktai asortimente rasite vežimėlius su platforma, platforminius vežimėlius, vežimėlius ilgiems kroviniams, vežimėlius plokštėms ir lakštams, dirbtuvių vežimėlius ir vežimėliams skirtus priedus.


Vežimėliai dėžėms


Vežimėlis dėžėms, tai papstas ir labai funkcionalus priedas. Naudojantis šiuo vežimėlius, darbuotojai patogiai perveš dėžėse sudėtas prekes ir krovinius. Mūsų asortimente tikrai rasite Jūsų poreikius atitinkančius vežimėlius dėžėms.

 

Vežimėliai su lentynomis


Vežimėlis su lentynomis, tai įrankis, kuris puikiai pasitarnaus ne tik sandėliuose ar gamyklose, tačiau ir viešbučiuose, ligoninėse ar mokyklose. Lentynų vežimėliais patogiai transportuosite krovinius. Pas mus galite įsigyti prekių vežimėlius, prekių ir krovinių vežimėlius su lentynomis ir grotuotais bortais, biuro vežimėlius su lentynomis, dirbtuvių vežimėlius ir t.t.

 

Vežimėliai su platforma


Vežimėlis su platforma, tai vidutinio ir didelio svorio krovinių transportavimui skirtas įrankis, kuris optimizuos darbo procesus. Šie vežimėliai pasižymi paprastumu, tvirtumu ir patvarumu. Didelė maksimali apkrova leidžia platforminiais vežimėliais pervežti labai sunkius krovinius, o funkcionalus dizainas apsaugo darbuotojus nuo sužeidimų.

 

Žirkliniai keltuvai


Žirklinis keltuvas – nepakeičiamas pramonės erdvės ar serviso pagalbininkas. Tai unikalios konstrukcijos įrankliai, kurie leidžia be papildomos pagalbos pakelti didelio svorio krovinius ar įrenginius į patogų aukštį. Darbuotojui nereikia surinkinėti variklio ar kito įrenginio pasilenkus – įrenginys uždedamas ant žirklinio stalo ir pakeliamas į patogų aukštį. Galima įsigyti hidraulinius žikrlinius keltuvus arba žirklinius stalus, kurių aukštis keičiamas rankiniu būdu.