Žymėjimo įranga

Darbo erdvėse, tokiose, kaip prekybos įmonės, sandėliai ir panašios – labai daug inventoriaus. Tokiose darbo aplinkose yra labai svarbus produkcijos rūšiavimas, kuris padeda išvengti nesusipratimų bei produkcijos pažeidimų transportavimo metu. Norint, kad šie procesai vyktų sklandžiai – reikalinga tinkama įranga. AJ Produktai asortimente rasite didelį etikečių spausdintuvų pasirinkimą. Šie įrankiai suteikia galimybę spausdinti ir kurti etiketes bei pritaikyti jas individualiems reikmėms. Siūlome skirtingų modelių etikečių spausdintuvus ir kartridžus jiems. Žemiau pateiktame tekste rasite daugiau informacijos, kuri leis lengviau išsirinkti Jums tinkantį produktą.

Etikečių spausdintuvai

AJ Produktai siūlo įsigyti vieną iš 5 skirtingo funkcionalumo ir paskirties etikečių spausdintuvų. Visi jie leidžia naudotojui spausdinti, maketuoti ir individualiems poreikiams pritaikyti etiketes. Pagrindinis skirtumas tarp šių modelių – teksto dydžio variantų kiekis, tekstų stiliai, teksto rėmai, simboliai ir t.t. Jei Jums reikalingas spausdintuvas, kuris galėtų spausdinti tiesiai iš kompiuterio – Plug and Play yra idealus pasirinkimas. Naudojant šį modelį, Jūsų nevaržo teksto stilių kiekio ar grafikos apribojimai. Pats naudotojas, savo kompiuteryje, gali sukurti tokią etitekę, kokios jam reikia ir ją atspausdinti. Pasidomėkite ir kitais siūlomais modeliais, tokiais, kaip rankiniu etikečių spausdintuvu ir etikečių spausdintuvu su lietimui jautriu ekranu, kurie suteikia galimybę maketuoti etiketes pačiame printeryje. Norėdami smulkiau susipažinti su specifikacijomis – paspauskite ant produktų nuotraukų.

Etikečių kasetės ir kartridžai

Be spausdintuvų, galima įsigyti ir etikečių spausdinimo popieriaus kasestes. Siūlome kartridžus su aukštos kokybės etikečių popieriumi, kuris yra atsparus UV spinduliams, vandeniui bei temperatūros pokyčiams nuo -18˚C iki +90˚C. Tokias etiketes galima naudoti ir vidaus patalpose, ir lauke. Galima pasirinkti spausdinti juodą tekstą ant balto ar geltono fono. Atsižvelgiant į poreikius, taip pat galima rinktis etikečių juostos plotį. Dokumentų saugyklų, pačių dokumentų, inventoriaus ar lentynų žymėjimas – nebrangus ir efektyvus darbo erdvės organizavimo sprendimas. Be etikečių spausdintuvų, taip pat pasidomėkite kitais biuro priedais, tokiais, kaip kilimėliai, laikrodžiai, pakojos ir t.t. Kilus klausimams – susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos